PDA

Zobacz pełną wersję : Foto - technika



Strony : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

  1. Szara połówka, a parametry ekspozycji
  2. Formula 1
  3. Szklanka z woda
  4. czułość ISO a rozpietość tonalna
  5. 4:3 vs 3:2
  6. Dobry program do obróbki......
  7. obiektywy z pokłonem Shift
  8. RAW gdzie exif...?
  9. Ustawienia w smutny ponury dzień!!!
  10. Ostrość zdjęcia
  11. błysk a ostre światło słoneczne (???)
  12. zmiana koloru włosów czarne -> blond ??
  13. Zapis z NEF DO JPG - dominanta zieleni lub niebieskiego
  14. Likwidacja przepału (?)
  15. Weselny problem
  16. Co to moze byc...?
  17. wywolanie zdjec bydgoszcz
  18. Na jakim poziomie ostrzyć?
  19. Załamywanie się pikseli
  20. Wnętrze auta doświetlone lampą.
  21. Czy zapis jpg bez kompresji jest stratny?
  22. Zmienić lab czy obróbkę?
  23. Moje zdjęcia zależą od labu?
  24. Gdzie odczytać exif'a z fot na forum?
  25. basic, jpg-Normal i Fine. refleksja?
  26. Zdjęcia reklamowe
  27. Zdjęcia deszczu
  28. Fotografowanie koncertów-proszę o porady
  29. Krzywe śluby
  30. ślub - jaka cena?
  31. Czym wywołać NEF
  32. Śłub - kościół - jak to zrobić ???
  33. 1 cm= ile pikseli
  34. robienie zdjęć przypadkowym ludziom
  35. Jak uzyskac taki efekt ?
  36. czemu wychodzi mi za duza kompresja ?
  37. tryb A wybiera z krótkie czasy jak sobie z tym radzić?
  38. Jak oni robią te portretówki?
  39. Przeslona a zdjecie
  40. Hdr
  41. krata browaru dla tego co mnie nauczy
  42. "Bawienie" sie RAW-em na kiepskich LCD?
  43. złoty kolor
  44. RAW otworzyl mi oczy...
  45. Kiedy uzywacie filtra polaryz.?
  46. Jaki program?
  47. Profesjonalny wśród darmowych
  48. Fotoksiazka gdzie zrobic
  49. Pełna klatka - co z obiektywami DX?
  50. Poprawne naświetlanie
  51. C1 i dziwny efekt po wywołaniu
  52. dopalanie lampą
  53. Takie kilka pytań...
  54. oprogramowanie do odszumiania kolorowych i czarno-białych zdjęć
  55. fotografia mebli - co i jak?
  56. kompresja
  57. trójwymiar
  58. jedna osoba kilka razy na zdjęciu
  59. Zdjęcie czarno-białe, nie szaro-bardziej szare
  60. Jak uzyskac takie kolory ?
  61. Perspektywa, czy to jest aż tak bardzo skomplikowane?
  62. zdjęcia podczas burzy
  63. Lazur wody
  64. Zdjecia do dowodu i paszportu
  65. kolorowe elementy na czarnobiałym zdjęciu
  66. Umowilem sie z modelka i... Prosze o porady :)
  67. problem z balansem bieli w kosciele
  68. komiksowe zdjecie
  69. Jak nie oślepiać blendą?
  70. szukam tutoriali
  71. Kilka zasad dla wykonania dobrego zdjecia
  72. Odszumianie....
  73. Ślub - proszę o poradę
  74. VR - działa czy nie ?
  75. zdjęcia podwodne - jaki sprzęt ?
  76. Dwa zdjęcia - balans bieli
  77. Panorama pokoju-jak wykonać
  78. jak wielkich blend uzywacie?
  79. plastikowa twarz
  80. Przesłona vs ekspozycja
  81. Co to jest rozbarwienie?
  82. hdr z 1 raw'a
  83. wash & go
  84. efekt "top gear"
  85. ostrzenie w RAW
  86. RAW - z czym to się je?
  87. Zdjęcia robione z pokładu samolotu
  88. Capture One i duże kontrasty - help!
  89. piłka nożna+sztuczne oświetlenie
  90. Głębia ostrości
  91. Jakość zdjęć ...
  92. Lightroom
  93. Steve McCurry - kolory.
  94. Profil kolorów maszyn Frontier
  95. Zdjecia okularow korekcyjnych i odblaski na szklach
  96. Ekspozycja. Ile to będzie?
  97. Film animowany... - ratunku pomocy!!!
  98. jakie sposoby stosujecie na poprawienie nieba w PS
  99. na ile należy wyostrzać ?
  100. Jak przygotowac fotki do labu....????????
  101. GIMP - rejestrowanie operacji z PS
  102. Svierdlowsk 4 - kalibracja
  103. Zdjęcie grupowe
  104. Zdjecia chrzcielne
  105. wyciecie tła
  106. "Fotograficzne patrzenie na świat"
  107. pytanie CS2
  108. Cyfra a projekcje na dużym ekranie?
  109. Krzywe w photoshopie
  110. Zdjęcia w nocy
  111. adobe photoshop cs - czy widzi NEF-y?
  112. Moje pierwsze boje z lampką - jak oświetlać? :)
  113. zmniejszanie zdjęć
  114. Nef ---> Jpeg
  115. Zadanie zmniejaszające i zapisujące do określonego rozmiaru
  116. Impreza Mikołajkowa w przedszkolu-jak focić
  117. zdjęcia 140cm wysokości (300dpi) - CZYM??
  118. Prośba o postarzenie zdjęcia
  119. Wydruk fotki na drukarce
  120. Proszę o rady dot. siatkówki na hali
  121. zdjęcia niemowlaka na basenie - bez lampy
  122. Postać na białym tle - co robię źle?
  123. zdjecia na śniegu
  124. Zdjęcia postaci biegnących w stronę fotografującego
  125. Doświetlenie lampą
  126. Blokada ekspozycji
  127. Coolscan 5000 - klopot z jakoscia skanow
  128. D200 na "presetach" nie zgrywa się z temperaturą sabiny z nasadkami?!?!
  129. 100% szary? Czyli co fotograf miał na mysli?
  130. Prosze o Pomoc "MARTWA NATURA"
  131. Niebieska dominata
  132. jak korzystacie z przycisku podglądu głebi ostrości?
  133. Fotografia Nocna
  134. rozmiar odbitki
  135. Nikon D70+Laptop+halogeny ogrodowe=Male studio :))
  136. Nauka Photoshopa
  137. ostrosc na calym zdjeciu,jak?
  138. Ostrzenie krajobrazu i nie tylko
  139. kompensacja w PS7 wysył na mail
  140. http://www.fabjanski.com - czyli jak on to robi ;)
  141. Zdjęcia breakdance
  142. Jak zrobić ładne tło do portretu
  143. Monitor vs odbitka
  144. Jak zrobić takie zdjęcia
  145. RAW co jest nie tak ??
  146. Jak zmierzyć temperaturę barwową?
  147. Głębia ostrości - problem
  148. Szybki pogląd RAW
  149. "ślubny rozmiar"
  150. polonez, cieman sala, ciemne stroje i D200
  151. Zdjęcia miasta w nocy
  152. Jak osiagnac zdjecia o niskim nasyceniu?
  153. Kadrowanie W Gimp
  154. Strata exif'a w PSie -ciągle problem
  155. Co do czego i kilka pytan :)
  156. Jak focić szkło laboratoryjne
  157. Rajdy, wyścigi itp.
  158. Albumy na zdjęcia 15x21
  159. Skąd się bierze ten szum - PS
  160. Bekstejdż sesji Binh.
  161. Capture NX 1.3
  162. Ślub - ceremonia w lesie. Pytanie.
  163. Wspomaganie autofocusa światłem w D50 jak?
  164. Amatorski portrecik
  165. czy ktos ma pomysl jak...
  166. owoce niestandardowo - jak?
  167. Bridge w CS2
  168. [KONCERT] Kolor twarzy zlany z kolorem tła
  169. TIFF czy JPG ? Pytanie o Wywolywanie zdjec
  170. WINIETA - jak?
  171. Jak osiągnąć taki efekt?
  172. Zdjęcia nocne
  173. Retusz - poprawa jakości...
  174. JAK osiągnąć taki efekt
  175. Jak osiągnąć taki efekt?
  176. Blurowanie tła - jak zrobić dobrze
  177. photomatix problem photoshop
  178. Podgląd głębi ostrości fałszuje?
  179. Zmniejszanie zdjęć a linie w kadrze
  180. Zdjęcia Błyskawic ?
  181. fotografia potraw
  182. Epson R285 - problemik
  183. i znowu ten raw..
  184. Pliki Nef
  185. Uniwersalne ekonomiczne wyposażenie fotografa plener/pokaz mody/bal
  186. Fotografia studyjna - szkło
  187. Lightroom
  188. ISO 400 zamiast 200
  189. papier do epsona
  190. Nowa fotogaleria
  191. Czym kompresowac miniturki do .jpga
  192. Histogram...i jego tajemnice
  193. zdjęcia 140cm wysokości (300dpi) - CZYM??
  194. Jak używać polara?
  195. Foto ślubna - ciemna, przepastna sala, brak sufitu...
  196. Redukcja czerwonych oczu ??
  197. Odbitki wielkoformatowe!
  198. Początkujący fotograf prosi o porady
  199. Dzielenie Obrazka
  200. Epson R285 problem z rozpiętością tonalną
  201. HDR - poruszenie zdjęcia ? - przykład foto
  202. Książka: Fotografia portretowa - 100 rad i pomysłów
  203. Sterowanie glebia ostrosci
  204. Fotografowanie samochodu z samochodu
  205. Skaner do negatywow BW & color
  206. Co jest nie tak w tym zdjęciu
  207. kontrola GO z N85mm f1.8
  208. Pytanie dla użytkowników D200
  209. Profile dla papieru Kodaka i Ilforda w R285 - skąd?
  210. Jak zrobić ostre zdjęcie w ruchu
  211. Nikon Capture i masowe wywołanie do JPG
  212. Wsadowo RAW do jpg w CS3
  213. Kolor skóry, jaki?
  214. problem z niedoświetlonym tłem
  215. Portret Ramony Rey - bekstejdż.
  216. przeglądanie rawów
  217. Fotografowanie Na Rajdach... Pytanie
  218. Adobe RGB a wydruk
  219. kilka pytań w kwestii ślubu.
  220. NX - Color Profile
  221. przygotowanie zdjęć do labu
  222. Elements 6.0 a NEF-y
  223. Osłona przeciwsłoneczna - chciałbym zobaczyć efekt
  224. Zdjęcia błyskawic - jaką techniką robić ?
  225. Dziwne kolory z PSa po zapisie do jpg
  226. teatr ognia
  227. JPG z puszki vs. JPG wywołany z RAW
  228. spaprane ze az milo :)
  229. Korekta ekspozycji w trybie M
  230. Zdjęcia z lampą w Kościele
  231. W pigułce o ustawieniach puszki do zapisu w NEF
  232. SVEMA 32D - co to to jest??
  233. Batch w CS3 - pion / poziom
  234. Problem z wielkością czcionki w CS3.
  235. Problem z obróbką zdjęć
  236. Fotografowanie na koncercie
  237. prosba o pomoc dla fachowcow....
  238. Zdjęcie studyjne - pytanie
  239. ustawianie blendy, a wydatnie nierownosci twarzy
  240. Fotografia IR - problem
  241. portret w ostrym sloncu
  242. Auto iso i lampa w D300
  243. Nef
  244. problem z ruchem
  245. Wywoływanie NEF-a do B&W CNX
  246. auto iso w d80
  247. Zdjęcia obrazów
  248. Dobrze wywołane NEFY
  249. Długie czasy naświetlania a kolory
  250. forsowna obróbka odwracalna