PDA

Zobacz pełną wersję : Wywoływanie NEF-a do B&W CNX



Peld
12-06-2008, 11:23
Mam pytanie dotyczące procesu wywoływania NEF-a do B&W w Capture NX. Jak zrobic to by końcowy efekt był mozliwie najlepszy? Czy używać tylko funkcji konwersji do czerni-bieli czy jeszcze jakiś parametr należy zmienić ( np. przesyrzeń barwną, jeżeli tak to na jaką)? Z góry dziękuje z wszelką udzielona pomoc. Pozdr.

wlopis
12-06-2008, 14:45
Menu Filter - Photo Effects - Enhance Photo - Black an White -
- zabawa suwaczkami jak :
cyan - red
magnet - green
yellow - blue
brightness
OK

Podręcznik użytkownika Capture NX str. 173