Zobacz pełną wersję : Auto iso i lampa w D300
Czy da się ustawić auto iso z sabinką 800??? Jeżeli chcę użyć lampy minimalnie jako doświetlenie ze światłem zastanym a mam auto iso to nie ma możliwości, żeby body nie tkwiło na minimalnym iso???
Ok. temat można zamknąć, iso pokazuje niby minimalne, ale po zrobieniu zdjęcia jednak podbija automatycznie ;) dziwne to ze pokazuje inaczej niż potem robi ;/
Bo gdy pokazuje, to jeszcze nie wie, jak błyśnie lampa.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.