PDA

Zobacz pełną wersję : Auto iso i lampa w D300



Krycha
08-06-2008, 15:59
Czy da się ustawić auto iso z sabinką 800??? Jeżeli chcę użyć lampy minimalnie jako doświetlenie ze światłem zastanym a mam auto iso to nie ma możliwości, żeby body nie tkwiło na minimalnym iso???

Krycha
08-06-2008, 20:30
Ok. temat można zamknąć, iso pokazuje niby minimalne, ale po zrobieniu zdjęcia jednak podbija automatycznie ;) dziwne to ze pokazuje inaczej niż potem robi ;/

ekonet
08-06-2008, 21:50
Bo gdy pokazuje, to jeszcze nie wie, jak błyśnie lampa.