Zobacz pełną wersję : owoce niestandardowo - jak?
witam
chciałbym uzyskać coś w rodzaju tych zdjęć - jak się do tego zabrać?
jak duża jest tutaj ingerencja w PS-ie?
http://www.pawel_zak.art.pl/?st=2#
http://www.wypierowska.com//html/stilllife.html
marszull
15-02-2008, 15:30
Tu nie ma zadnej ingerencji w PS-ie
Tu nie ma zadnej ingerencji w PS-ie
no to ona chyba robi zdjęcia kamerą otworkową.
no to ona chyba robi zdjęcia kamerą otworkową.
z drugiego linka:
The serie includes 22 photographs taken with the camera obscura.swoją drogą Żak raczej też używa tzw technik "tradycyjnych".
miałem rację :-D bo z każdej cyfrówki z kitem wyjdzie lepsze zdjęcie. Albo było PSute, albo to jakas stara technika.
Mam znajomego siedzącego w gumie arabskiej. Tam te dostaje się podobne obrazki.
marszull
17-02-2008, 01:37
Pisalem o zdjeciach Pawla
Nie pamietam jakiejh dokladnie uzywa techniki ale chyba wieli albo sredni i czesto przeterminowanych papierow :-)
Pisalem o zdjeciach Pawla
Nie pamietam jakiejh dokladnie uzywa techniki ale chyba wieli albo sredni i czesto przeterminowanych papierow :-)
Chyba też długich czasów i wielokrotnego naświetlania (coś takiego wyczytałam) :).
No ale tak czy siak wyszło, że w przypadku obu autorów żadnego PSa i żadnej "cyfry" nie użyto.
czyli - nie da się tym czym mam ;)
masz za dobry sprzęt na takie zdjęcia :-D
możesz je zrobić, ale musisz je popsuć w PS :-D
określenie poPSute pasuje tu wybitnie :-D
mnie nie pytaj jak to zrobić :???:
Thebillpc
21-02-2008, 19:55
smieszne co piszecie, Karol Zak to fotograf wykorzystujacy proste techniki i niekonwencjonalne podjejscie do tematu, stare papiery tonowanie chemiczne i inne podstawowe rzeczy, chyba nikt juz sie nie interesuje fotografia, heh cyfra.
Paweł Żak...
z resztą bardzo sympatyczny czowiek.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.