Zobacz pełną wersję : Foto - technika
Strony :
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
[
13]
14
15
- Tryb M
- RAW Pytanie
- Wyostrzanie z poziomu korpusu, a RAW, a LR.
- Panning
- Podgląd RAW, JPEG... Jak to działa?
- Czy da się tak zrobić zdjęcie w PSE11
- Edycja zdjęć - w którym momencie skalowanie
- Panorama/mozaika - kilka spraw technicznych
- Startrails multiekspozycja
- jak zrobić takie zdjęcie?
- Klimatyczne zdjęcie- HELP
- Expose to the right
- zwiększenie głębi ostrości
- Problem: Nieostry obiekt a wyraźne tło
- Gradient wyostrzający..?
- jak zapisac obrobione zdjecie?
- Jak poprawić kolory do labu?
- Nowicjuszka
- LR i akcje..
- Przymykanie przysłony w zdjęciach krajobrazowych
- Jaka wymiary do galerii internetowej?
- Silne światło słoneczne
- D7100 gradientowe przejscia
- Długi czas ekspozycji w słoneczny dzień?
- X-Rite ColorMunki Display - opinie i pytanie
- Jak uzyskać takie zdjęcia portretowe?
- Drukarka do zdjęć termiczna czy atrament?
- jak uzyskac taki efekt ?
- Wspomaganie Focus stacking - Bracketing?
- Problem z balansem bieli
- HDR - bracketing vs HDR w body (np D7100)
- jak radzić sobie z żółtym zafarbem skóry?
- Jak uzyskać takie kolorki?
- Też tak "chcem"
- różnica w jakości zdjęcia
- portret w samo południe
- Jak naprawić przesłonecznione zdjęcia?
- Skan + obróbka stykówki 6x9.
- Skąd taki efekt uzyskać?
- Fotografia produktowa - sugestię
- Jak zrobić taką fotkę????
- Szukam takiej soczewki lub pomyslu na taki efekt
- Zdjęcia samochodów. Jak i czym zrobić to lepiej?
- Jak uzyskać taki efekt.
- Nikon D60
- Jak osiagnac taki efekt w fotografii portretowej
- Jak wykonać takie zdjęcie
- Jak wykonać takie zdjęcie
- Zwykła fotka, brak ostrości
- Lightroom 5 - eksport plików i ich wielkość.
- pomocy :( problem z makro
- Jak zrobić taką fotkę????
- problem z ustawieniem balansu bieli - camera raw
- program do obrobki NEF - porady
- Jak wykonać takie zdjęcia monet?
- Zdjęcia dziecka w kartoniku
- Panorama 360 18mm obiektyw problem
- Jak efektywnie robić zdjęcia na weselach/zabawach?
- przeswietlenia na zdjęciach
- Jak zrobić ostry landszafcik
- Nieostre zdjęcia z N300 F4
- Jak trzymacie body?
- Fotografowanie motocykli
- Skaner Coolscan 5000 - zdjęcia z paskami i rozjaśnione - POMOCY!
- Jak zrobić zdjęcia jasnych butów na białym tle na stronę internetową?
- Czy ktoś mógłby poświęcić chwilkę na wytłumaczenie mi wszystkich zagadnień??
- Jak uzyskać takie kolory i światło na zdjęciach
- prosba o ocene obrobki
- Książka do fotografii.
- Książka o kręceniu filmów lustrzanką
- Światło w kościele
- Jak użyć lampy błyskowej gdy sufit b.wysoko?
- Retusz nie do rozpoznania.
- Literatura dotycząca retuszu
- D5100 WB na szarej karcie 18%
- Miękkie, ciągłe światło na salę.
- Dylemat z WB i Flashem
- Efekt Brenizera + błysk
- Jak wykonać zdjęcie pod słońce?
- Ładne, przydymione kontrastowe kolory. Jak?
- [D7100] nowy sposób na profil kolorów ACR i Lightroom
- Problem z przesunięciem słońca
- Pierwszy raz w reportażu ślubnym
- Korekcja EV w trybie AV i Auto ISO z blokadą czasu
- Lightroom 5 - Profile w Camera Calibration
- Jak uzyskać taki efekt?
- Wyzwalanie
- panorama - jakie ustawienia aparatu wybrać?
- LR5 i poziom bieli z plików NEF
- Zamrażanie piłki tenisowej
- sztuczka fotograficza.Pomieszczenie większe na fotografi niz w rzeczywistości
- Nikon Picture Control Editor
- Balans bieli a szyba obróbka
- Porównanie folderów ze zdjęciami jak?
- Idealna głębia ostrości - w praktyce
- Kolorowe farby - jak to zrobić?
- Zniknięcie loga ze zdjęcia ?
- Autograf w CS6
- D610 vs. EPL5, zgdnij który...
- Dodatkowa lampa na ślubie
- Wyświetlana jest zróżnicowana kolorystyka zdjęć
- Obrabiać w Camera RAW czy nie ?
- Aberracje chromatyczne w lusterku wew. samochodu.
- Jak wykonać podobne zdjęcie
- Ostrość tych zdjęć
- Ocena zdjęcia
- Crop
- Lampa w trybie manualnym vs czas naświetlania
- Poszukuję zdjęć z fabryki
- Poszukuje tutoriala
- Zdjęcia z ramką. Jak?
- Uszkodzone odzyskane RAW'y ze skasowanej karty.
- chronologiczne wyświetlanie zdjęć jpg
- Średnia jakość zdjęć po kompresji
- Ekspresowy plener w dniu ślubu
- Efekt przesuwania się planów na zdjęciu między sobą
- Nikon d3100 + obiektyw 18-55
- Biegi-maraton
- Fotografowanie o zmierzchu - jak to zrobić?
- format tif a camera raw
- Warsztaty postprocess
- Zdejmowanie pomarańczowego zafarbu
- Zdjęcia w deszczu
- Manualna stałka a wielopunktowy AF
- Nikon d80 - wyblakłe zdjecia
- Panorama sferyczna
- Problem z odwzorowaniem kolorów
- Ustawienia rawów w aparacie
- Jak to zrobić?
- co i jakby tu poprawic?
- Mam problem...
- Zmiana jakości zdjęć
- Zdjęcia o bardzo wysokiej rozdzielczości i dużej wadze
- Zdjęcia poziome i punkt nodalny
- ISO - inne niż powinno.
- Czas ekspozycji
- technika fotografowania z lampą
- Praca w okularach.
- Szkło do 24mpx DX
- Światło ciągłe do zdjęć z bliska
- Timelaps
- Jak uzyskać brązowy zafarb
- Lustrzanka i mikroskop
- D5100 tryb P - prośba nowicjusza...
- Skalowanie zdjęć - utrata szczegółów
- [DR5000] Film o fotografii wnętrz
- balans bieli w kościele - jak mierzyć?
- Tablica do testów BF/FF
- Wydruk zdjęcia większego niż 100x150cm
- ostrosc zdjec
- jakie ustawienia do dowodu?
- Prześwietlone zdjęcia w trybie M (z lampą)
- Ostrość na zdjęciach
- punkt czerni i punkt bieli - wpływ na kolorystykę
- Manualne ostrzenie - pomoc w ogarnięciu
- Korygowanie zniekształceń obiektywu
- Mikro przestrzenność?
- Jak ocenić wartość wyostrzenia zdjęcia?
- Jak najlepiej przygotować zdjęcia do Foto Książki ?
- Jak uzyskać takie kolory
- Filtry do zdjęć ….
- Latarnia morska a zanieczyszczenie świetlne
- Fotografia kulista/sferyczna
- zdjęcia low-key z lampą zew.
- Zdjęcia okularów/oprawek
- Grid - plaster miodu - nieregularny kształt
- Miejsce i obróbka
- Ślubne presety - podeśle ktoś?
- Jaka rozdzielczość zdjęcie do wielkiej fototapety?
- Problem z ostrością
- Wzornik ColorChecker Passport - zdjęcia w plenerze
- Pytanie o DR i HDR
- Jak radzić sobie z szumem.
- Jak uzyskać skalę 1:1?
- Jak uzyskac taki efekt?
- Ostre zdjęcie od A do Z
- Jak poprawić wykonanie panoramy
- 35mm 1.8 problem zdjęcia nocne - HELP
- usunicie daty
- Nikon d7000 jak zrobic zdjecia hdr tym aparatem
- Fotografowanie na wystawach modelarskich
- Jak brzytwa z automatu
- Łączenie zdjęc - malowanie światłem czy HDR pro
- fotografia nieruchomości
- skalowanie fotografii
- Jak zrobić zaćmienie śłońca
- Artefakty? Brudna matryca?
- co ja robię nie tak?
- [DR5000] Profile barwne w praktyce
- kropelki - jak się poprawić?
- Magiczny sposób trzymania aparatu (żeby fasady się nie waliły)
- ODPOWIEDNIK iso...
- Jakie parametry tych zdjęć?
- Jaki to kadr?
- Jaki obiektyw do fotografowania samochodów/moto?
- wiekość czcionki daty
- Jak to zrobić?
- Festiwal Światła
- fotografia ludzi - niekorzystna obróbka zdjęć
- fotografowanie produktowe - problem z odwzorowaniem kolorow
- Nikon D7100 + Hoya IR R72
- Obiektyw MAKINON MC 75/150 p 4,2
- Zdjecia bizuterii - Nikon D60
- Panoramy pionowe
- Front focus czy Ciapkowi siersc faluje szybciej niz 1/350s ?
- Ujeżdżenie - zdjęcia ruchu z rozmytym tłem
- JPG i NEF- mydełko
- Defekt filtra szarego 10EV
- 20 marca zaćmienie słońca
- Pomiar centralnie ważony - problem
- Fotografia sportowa w hali
- Skanowanie starych zdjęć.
- Profile
- Pomiar światła w fotografii kraobrazowej
- d5100/nikkor 50mm 1.8G/18-105
- Duży wydruk
- ruchome zdjęcie
- "do portretów min. 50 mm" - fx czy dx? :D
- Fotografowanie "na uwięzi" - miniporadnik Lightroom
- Jak fotografować taki produkt?
- Przy jakich ustawieniach "wpadnie" więcej światła?
- D80 + Nikkor 50 1/8 D, gdzie szukać ostrości?
- Poruszone zdjęcie mimo przyzwoitych parametrów D610+T24-70
- Światłomierz
- Czas i nowe matryce
- Zdjęcia w kościele....wybór obiektywu 50 1.4 lub 24-70 2.8 ?!
- Ustawienia ostrości na obiektywie
- Początek z fotografią- książki
- zdjęcie na zdjęciu
- Fotografia ślubna
- Po cyknięciu na matrycy ładne zdjęcie, po zgraniu zaciemnione? JPG/RAW?
- Ostrość w makro
- Pomoc do zadania
- Pytanie z dziedziny IR - znawca potrzebny, nie opowiadacze teoretycznych bajek! :)
- Czas naświetlenia/ przysłona/ ISO
- Nikon d3200 problem z balansem bieli
- d300s +17-55 - fotografia dziecka (szybkiego)
- Fotografia lotnicza
- Zdjęcia seryjne na samowyzwalaczu ? N D600
- Drukarki termosublimacyjne
- InkTec Power Chrome K3
- Jak zrobić takie zdjęcie rybim okiem ?
- Targi motoryzacyjne - co zabrać ?
- Fotografia produktów do ehandlu. Nikon d5100 + namiot bezcieniowy + lampy.
- Pomoc w wyborze sprzetu -dylematy
- Problem z interwalometrem
- Startrails
- Fotografia nocą
- po obróbce straszne pixele/szumy?
- Irenki
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.