Zobacz pełną wersję : Ślubne presety - podeśle ktoś?
spiritus
20-12-2014, 19:24
Jak w temacie.
Poszukuję ciekawych presetów do lightrooma powiązanych z tematyką ślubną. Podeśle ktoś?
Wiem, że najlepiej samemu suwaczkami ale ja poprzez presety się dużo uczę ;)
http://www.deliciouspresets.pl (http://www.deliciouspresets.pl/) tu jakieś znajdziesz.
spiritus
21-12-2014, 23:39
3. darmowe - zawsze coś. Dziękuję ;)
Zapomniałem dopisać, że interesują mnie tylko darmowe.
Presets Galore (http://presetsgalore.com/) na pewno coś znajdziesz ;-)
Zapomniałem dopisać, że interesują mnie tylko darmowe.
ej... nie bądź żyła !!!
spiritus
22-12-2014, 11:41
ej... nie bądź żyła !!!
Spokojnie, jak siędorobię to kiedyś kupię pełną kolekcję za 330zł ;)
RobertMiernik
22-12-2014, 15:28
etam presety, trzeba dalej iść i od razy gotowe zdjęcia pobierać!
Proszę napisać w jakie miejsce trzeba skopiować presety aby ładnie działało.
W sumie to mi nie wychodzi. Mianowicie uruchamiam program przechodze do zakładki DEVELOP rozwijam pozycje Presets potem prawym przyciskiem na User Presets. I teraz jest problem gdyż jak najeżdżam myszką na User Presets to nic mi się nie podświetla i nic nie mogę robić. To tak wygląda jak by ta funkcja nie działała.
spiritus
22-12-2014, 19:59
Robisz to na dwa sposoby:
1. Poprzez LR-a: wchodzisz w Develop (edycja) i po lewej stronie tworzysz folder poprzez PPM>new folder. Na folderze klikasz PPM>Import. Szukasz na dysku presetu i akceptujesz.
2. Poprzez windowsa (nie wiem jak w macu to działa): C:\Users\TWOJA NAZWA\AppData\Roaming\Adobe\Lightroom\Develop Presets, tworzysz tam normalnie folder i wypakowujesz archiwum z presetami bądź kopiujesz gotowy preset.
Przy tym sposobie aby presety zostały wykryte musisz zrestartować program.
Już doszedłem :) W tym sęk teraz, że jak robie import to tych plików nie widać :(
Oczywiście robie metodą pierwszą czyli przez program.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.