PDA

Zobacz pełną wersję : Ślubne presety - podeśle ktoś?



spiritus
20-12-2014, 19:24
Jak w temacie.
Poszukuję ciekawych presetów do lightrooma powiązanych z tematyką ślubną. Podeśle ktoś?

Wiem, że najlepiej samemu suwaczkami ale ja poprzez presety się dużo uczę ;)

nefas
21-12-2014, 23:14
http://www.deliciouspresets.pl (http://www.deliciouspresets.pl/) tu jakieś znajdziesz.

spiritus
21-12-2014, 23:39
3. darmowe - zawsze coś. Dziękuję ;)


Zapomniałem dopisać, że interesują mnie tylko darmowe.

6868
21-12-2014, 23:42
Presets Galore (http://presetsgalore.com/) na pewno coś znajdziesz ;-)

fafniak
22-12-2014, 00:57
Zapomniałem dopisać, że interesują mnie tylko darmowe.

ej... nie bądź żyła !!!

spiritus
22-12-2014, 11:41
ej... nie bądź żyła !!!

Spokojnie, jak siędorobię to kiedyś kupię pełną kolekcję za 330zł ;)

RobertMiernik
22-12-2014, 15:28
etam presety, trzeba dalej iść i od razy gotowe zdjęcia pobierać!

Vargas
22-12-2014, 19:44
Proszę napisać w jakie miejsce trzeba skopiować presety aby ładnie działało.

W sumie to mi nie wychodzi. Mianowicie uruchamiam program przechodze do zakładki DEVELOP rozwijam pozycje Presets potem prawym przyciskiem na User Presets. I teraz jest problem gdyż jak najeżdżam myszką na User Presets to nic mi się nie podświetla i nic nie mogę robić. To tak wygląda jak by ta funkcja nie działała.

spiritus
22-12-2014, 19:59
Robisz to na dwa sposoby:

1. Poprzez LR-a: wchodzisz w Develop (edycja) i po lewej stronie tworzysz folder poprzez PPM>new folder. Na folderze klikasz PPM>Import. Szukasz na dysku presetu i akceptujesz.

2. Poprzez windowsa (nie wiem jak w macu to działa): C:\Users\TWOJA NAZWA\AppData\Roaming\Adobe\Lightroom\Develop Presets, tworzysz tam normalnie folder i wypakowujesz archiwum z presetami bądź kopiujesz gotowy preset.
Przy tym sposobie aby presety zostały wykryte musisz zrestartować program.

Vargas
22-12-2014, 20:35
Już doszedłem :) W tym sęk teraz, że jak robie import to tych plików nie widać :(

Oczywiście robie metodą pierwszą czyli przez program.