Zobacz pełną wersję : Autograf w CS6
Witam wszystkich Nikoniarzy.Mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć jak na zdjęciu po dokonaniu obróbki w CS6 umieścić podpis tak aby wstawiać go, nie pisać za każdym razem .
Witam wszystkich Nikoniarzy.Mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć jak na zdjęciu po dokonaniu obróbki w CS6 umieścić podpis tak aby wstawiać go, nie pisać za każdym razem .
Tak samo jak każdy montaż w PS'ie - wrzucasz podpis na nowej warstwie i ustawiasz określone krycie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.