PDA

Zobacz pełną wersję : Autograf w CS6



mekesz
23-07-2014, 17:18
Witam wszystkich Nikoniarzy.Mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć jak na zdjęciu po dokonaniu obróbki w CS6 umieścić podpis tak aby wstawiać go, nie pisać za każdym razem .

GonzoG
23-07-2014, 18:22
Witam wszystkich Nikoniarzy.Mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć jak na zdjęciu po dokonaniu obróbki w CS6 umieścić podpis tak aby wstawiać go, nie pisać za każdym razem .

Tak samo jak każdy montaż w PS'ie - wrzucasz podpis na nowej warstwie i ustawiasz określone krycie.