Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Autograf w CS6

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2014
    Miasto
    michałkowa
    Posty
    21

    Domyślnie Autograf w CS6

    Witam wszystkich Nikoniarzy.Mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć jak na zdjęciu po dokonaniu obróbki w CS6 umieścić podpis tak aby wstawiać go, nie pisać za każdym razem .

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mekesz Zobacz posta
    Witam wszystkich Nikoniarzy.Mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć jak na zdjęciu po dokonaniu obróbki w CS6 umieścić podpis tak aby wstawiać go, nie pisać za każdym razem .
    Tak samo jak każdy montaż w PS'ie - wrzucasz podpis na nowej warstwie i ustawiasz określone krycie.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •