Witam wszystkich Nikoniarzy.Mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć jak na zdjęciu po dokonaniu obróbki w CS6 umieścić podpis tak aby wstawiać go, nie pisać za każdym razem .
Szukaj
Witam wszystkich Nikoniarzy.Mam pytanie czy możecie mi podpowiedzieć jak na zdjęciu po dokonaniu obróbki w CS6 umieścić podpis tak aby wstawiać go, nie pisać za każdym razem .
Skontaktuj się z nami