greg2804
15-07-2015, 14:25
Cześć wszystkim forumowiczom
Chciał bym was poprosić o poradę odnośnie fotografowania samolotów (jak, kiedy najlepiej itp) ogólnie wszystko co pomoże w fotografowaniu samolotów głównie pasażerskich
pozsiadam sprzęt nikona
Nikon D80
Obiektyw sigma 70-200 2,8
Obiektyw nikkor 18-135
dzięki serdecznie
Grzegorz
Chciał bym was poprosić o poradę odnośnie fotografowania samolotów (jak, kiedy najlepiej itp) ogólnie wszystko co pomoże w fotografowaniu samolotów głównie pasażerskich
pozsiadam sprzęt nikona
Nikon D80
Obiektyw sigma 70-200 2,8
Obiektyw nikkor 18-135
dzięki serdecznie
Grzegorz