PDA

Zobacz pełną wersję : Fotografia lotnicza



greg2804
15-07-2015, 14:25
Cześć wszystkim forumowiczom

Chciał bym was poprosić o poradę odnośnie fotografowania samolotów (jak, kiedy najlepiej itp) ogólnie wszystko co pomoże w fotografowaniu samolotów głównie pasażerskich

pozsiadam sprzęt nikona
Nikon D80
Obiektyw sigma 70-200 2,8
Obiektyw nikkor 18-135
dzięki serdecznie
Grzegorz

Yanis
15-07-2015, 15:29
Jak zaczynałem 2 lata temu, to przestudiowałem oba poniższe poradniki. W zasadzie masz tam wszystko, czego trzeba. Stanowią one podstawę mojego (i zapewne wieeelu innych) warsztatu.
http://www.canon-board.info/szkola-fotografii-cb-37/lekcja-7-wyklad-8692/
http://www.hesja.pl/XPL/content/czytaj/air_art_2011/fulltext

greg2804
16-07-2015, 14:09
Dzięki serdeczne