PDA

Zobacz pełną wersję : Czy da się tak zrobić zdjęcie w PSE11



chabrowa2
18-02-2014, 14:34
Witam.
jak w temacie. Czy jest możliwość żeby zrobić, obrobić zdjęcie w takim stylu korzystając z PSE11? nie mam oczywiście czarnego tła, tylko opcję trzymania w ten sposób. Da radę?? :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/IMG_0162-1.jpg
źródło (http://www.magdalenatrzeciak.com/blog/wp-content/2013/01/IMG_0162.jpg)

offca86
18-02-2014, 15:21
Gdzieś już widziałem to zdjęcie i ktoś opisywał postprodukcję i z tego co pamiętam to pędzlem zamalowywał osobę która trzyma dziecko, jeśli się mylę to poprawcie mnie...

RobertMiernik
18-02-2014, 15:41
Trzymaj dziecko obejmując przed sobą czarną blendę, jak dobrze zaświecisz będzie mniej obróbki.
Oczywiście, że da się zrobić w PSE i w darmowym gimpie i w każdym innym programie do edycji zdjęć się da...