chabrowa2
18-02-2014, 14:34
Witam.
jak w temacie. Czy jest możliwość żeby zrobić, obrobić zdjęcie w takim stylu korzystając z PSE11? nie mam oczywiście czarnego tła, tylko opcję trzymania w ten sposób. Da radę?? :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/IMG_0162-1.jpg
źródło (http://www.magdalenatrzeciak.com/blog/wp-content/2013/01/IMG_0162.jpg)
jak w temacie. Czy jest możliwość żeby zrobić, obrobić zdjęcie w takim stylu korzystając z PSE11? nie mam oczywiście czarnego tła, tylko opcję trzymania w ten sposób. Da radę?? :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/02/IMG_0162-1.jpg
źródło (http://www.magdalenatrzeciak.com/blog/wp-content/2013/01/IMG_0162.jpg)