PDA

Zobacz pełną wersję : wiekość czcionki daty



geodeta
08-02-2015, 16:36
Witam
W jaki sposób mogę zmniejszyć wielkość czcionki daty na wykonanym zdjęciu , puszka D 5200
Pozdrawiam

TOP67
08-02-2015, 16:40
Chyba tylko młotkiem. ;)

Czcionki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Czcionka) się trzyma w kasztach, a nie w puszkach.

geodeta
16-02-2015, 22:06
Chyba tylko młotkiem. ;)

Czcionki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Czcionka) się trzyma w kasztach, a nie w puszkach.

rączki opadają , oj opadają po same penciny

Johny42
16-02-2015, 22:35
rączki opadają , oj opadają po same penciny
co racja to racja... opadają :mrgreen:

A co do pytania. Nie lepiej dodać datę już w programie (LR, ViewNX2,...). Można wtedy ustawić sobie co i jak się chce. Nie jest to też wcale pracochłonne.

nikoniarz
17-02-2015, 06:52
Nie lepiej dodać datę już w programie... ViewNX2...

W jaki sposób?

Johny42
18-02-2015, 01:56
W jaki sposób?

Dawno już nic w tym programie nie robiłem, ale wydawało mi się, że jest taka opcja jak w LR. Faktycznie dałem ciała:?