zolton
28-05-2014, 22:57
Witam
Ostatnio na obozie porobiłem kilka zdjęć. Chciałem zrobić pod słońce zdjęcie naszej "tarczy" a raczej celu do rzucania włócznią. W wizjerze wyglądało to fajnie jednak na zdjęciu pojawił się taki zielony pas (jak gdyby była prześwietlona klisza w analogu).
W linku raw.
http://www.speedyshare.com/Z85gX/DSC-4325.NEF
Ostatnio na obozie porobiłem kilka zdjęć. Chciałem zrobić pod słońce zdjęcie naszej "tarczy" a raczej celu do rzucania włócznią. W wizjerze wyglądało to fajnie jednak na zdjęciu pojawił się taki zielony pas (jak gdyby była prześwietlona klisza w analogu).
W linku raw.
http://www.speedyshare.com/Z85gX/DSC-4325.NEF