PDA

Zobacz pełną wersję : Skan + obróbka stykówki 6x9.



irekka
02-04-2014, 15:17
Gdzie w Warszawie zeskanuję i obrobię stare zdjęcie 6x9? To ma być prezent - stara fotografia powiększona powiedzmy do formatu 10x15. Ewentualnie jak nie jakiś punkt to może ktoś podjął by się tego?

jbrLAB
02-04-2014, 15:21
Np u nas... ;). To jest klatka filmu 6x9, dobrze rozumiemy?

Pozdrawiamy

morzon
02-04-2014, 15:26
To jest klatka filmu 6x9, dobrze rozumiemy?


W tytule jest "stykówka 6x9"...

irekka
02-04-2014, 15:30
To jest papier - niestety nie widziałem tego, proszono mnie tylko o pomoc.

jbrLAB
02-04-2014, 15:30
Ok... Jasne. Powinno się udać. ;)

Pozdrawiamy