Kacper82
02-03-2014, 17:35
Witam,
Potrzebuję lekko wyostrzyć dolną połowę zdjęcia. Przejście między obszarem wyostrzanym a pozostawionym musi być bardzo płynne, dlatego chciałbym użyć do tego gradientu. Czy istnieje jakiś sposób, aby w Photoshopie "wyostrzyć gradientem"?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Potrzebuję lekko wyostrzyć dolną połowę zdjęcia. Przejście między obszarem wyostrzanym a pozostawionym musi być bardzo płynne, dlatego chciałbym użyć do tego gradientu. Czy istnieje jakiś sposób, aby w Photoshopie "wyostrzyć gradientem"?
Z góry dziękuję za odpowiedź