PDA

Zobacz pełną wersję : Foto - technika



Strony : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

  1. Jak zrobic cos takiego?
  2. D70 - czemu nie doświetla ???
  3. Gdzie robią takie odbitki?
  4. fotografia w podczerwieni na D70
  5. B&W czułości itepe pytanie
  6. jak poprawic ostrosc?
  7. Jak otrzymac odbitki nie wychodzac z domu?
  8. Fotogafia otworkowa a D70
  9. konceptualizm, a fotki wasi...
  10. Głęboka czerń
  11. konwersja z RAW (NEF) na jpeg po raz kolejny
  12. problem - zdjecie ptaka na błekitnym niebie
  13. Odbłyski
  14. zdjęcia nocne - pytanie lamera
  15. Dwie powabne oraz dumne... :)
  16. Zrozumieć histogram
  17. WB - czy używacie "preset value"?
  18. EV i inne takie
  19. GO
  20. Technika cyfrowa
  21. jak zrobic ramke ??
  22. Z tiff-a na JPG - jak zapisać
  23. Proźba dla znawców PS
  24. W labie pracuje kłamczuszek czy leniuszek? A może ma rację?
  25. Zadanie dla Madmipsa
  26. Usuwanie śladów kropel ze zdjęć
  27. Co tej matrycy dolega?
  28. horyzont
  29. Mgiełka na zdjęciach z gór
  30. Tło w fotografii portretowej
  31. fotografowanie przy uzyciu 2 lamp sb800
  32. IR color KODAK
  33. Lamerskie pytanie o LAMELKE
  34. pytanie o kompresje avatara:(
  35. Fotografia portretowa - ostrość
  36. skad modelki do zdjec?
  37. Dystorsja jak usunąc ???
  38. "Fotografia cyfrowa dla profesjonalistów"
  39. Wakacyjny slajdzik...?
  40. Jak skanować zdjęcia :)
  41. Krzywe i poziomy dla początkujących
  42. Wycinanie
  43. mała sesja plenerowa...
  44. duchy :)
  45. Fotografia papierowa cyfra- a- analog ???
  46. Ślub bez lampy
  47. Kaszanka z synchro lampy
  48. Bliki - czy da sie je usunac z tego zdjecia?
  49. Pomiar Centralnie Ważony
  50. Ciemne tło z użyciem lampy w dzień
  51. Konwersja NEF-ów na jpg-jak zrobic to najlepiej ?
  52. Przyciemnić zdjęcie.
  53. Male studio w mieszkaniu - pytanie
  54. Fuji i fotolaby
  55. Wtyka do PS co robi szumy...
  56. D70s i dyfuzor?
  57. oświetlenie w terenie
  58. Punktowy pomiar światła
  59. choroba rak
  60. 19" Eizo L768 black
  61. Podwodna fotografia
  62. Wtyczka do PS dająca efekt użycia filtra polaryzacyjnego
  63. Fujichrome czy color?
  64. zdjecie ze swieca
  65. Puzzle, tylko jak...?
  66. Po cóż tyle tej obróbki...
  67. SB 800 problem
  68. Profil adobe RGB & sRGB
  69. Deszcz
  70. Komp do obróbki zdjęć
  71. Antyramy - kwadrat
  72. Tablet Graficzny - jaki ?
  73. Czy jest sens brac takikomputer
  74. jaki monitor LCD do fotografii ?
  75. In the school
  76. Wyprane, płaskie, niedynamiczne i brudne kolory na fotkach
  77. Akcje do PS-a
  78. DVD nagrywareczka, tylko która ???
  79. ibook czy powerbook?
  80. jak uzyskać jakość i kolory z NEF w jpg czy tiff
  81. pytanie o dysk?
  82. DIGI LABY & BW FOTO
  83. monitor używany do grafiki?
  84. Do tych co maja studio: jakie macie wyposazenie?
  85. pytanie nowego o 50mm 1:8 - lamerskie
  86. Pytanie o korekcję EV
  87. PS - postać + czarne tło
  88. crop tool Ps cs2
  89. Ciemne tło
  90. Szukam tutoriala :)
  91. Parasolka i SB-800
  92. Oznaczenie zdjec przez umieszczenie obrazka
  93. Szkło
  94. Strony z galeriami foto
  95. iiyama master 454 - czy ktos uzywa?
  96. Zakup Apple PowerMac G5?
  97. D70 + m42
  98. Róźne zdjęcia IR w jpeg i raw
  99. Tutorial na temat IR
  100. Sami "Photoshopiarze"?? ;-)
  101. Jaki komputer i monitor do zdjęć..??
  102. Studio w domu
  103. Sam nie wiem w czym problem :)
  104. Wasi Mistrzowie?
  105. problem z kolorem
  106. Filtry do zdjęć nocnych
  107. do znawców PS
  108. b&w w PS
  109. Odbitki 30x45cm z D70
  110. Rozdzielczosc robocza monitor
  111. dobry lab w Krk..
  112. Odbitki z Empiku
  113. Maly dylemat z...
  114. WB - nie tylko dla orłów
  115. hue i saturation
  116. mgły i zamglenia
  117. Zdjęcia przy świetle księżyca
  118. system cokin P dla początkującego....
  119. Poznań - dobry lab
  120. Który dobry?
  121. Słownik pojęć fotograficznych.
  122. "rozdzielczosc analoga"
  123. Ustawienia kolorów w PSie
  124. RAW
  125. Manualny zewnetrzny flash
  126. Ankieta ...
  127. format zdjęcia
  128. jak focic w kosciele
  129. Oznaczenie filmu iso na pudełku a odczyt wartości z dx...
  130. Foto Laby
  131. zdjęcia na konferencjach i seminariach
  132. chcę nauczyć sie fotoszopa
  133. Laptok używany
  134. Ktory skaner wybrac
  135. Pierwsza sesja za kasę w życiu - proszę o porady
  136. zdjecia słonca
  137. NEF kontra JPEG - kwestia kompresji
  138. Szukam tutka !!!!
  139. Szare filtry i szare połówkowe.
  140. Fotoszop czy makijaż?
  141. C1 PRO a Load settings
  142. Błyszczące przedmioty vs. lampa błyskająca
  143. Lampa na manual a czasy
  144. PS i nieudany akt
  145. Jak oznakować i pomniejszyć hurtowo?
  146. studio - swiatła - i prosba o (po)rade :)
  147. Lampy Funsport
  148. Wykorzystanie dostępnych funkcji w D70s podczas focenia
  149. ponownie rozmiar odbitki
  150. Lamerskie pytanie o kartę graficzną
  151. fotki a druk (problem z cmyk)
  152. jakie WB na lampy studyjne ?
  153. High - Key
  154. "Kolorowe" IR-ki... JAK??
  155. Jak przypudrować nosek?
  156. Jak zrobic dobre zdjecie sportowe?
  157. Problem z zimą???
  158. VELVIA 100F
  159. Akcje w PS-ie
  160. Haftowane fotografie.
  161. Zdjęcia w teatrze - koncertowe
  162. Brak pomysłu z filmem???
  163. jaka klisza kolorowa
  164. prosba o porade:)
  165. Szumy i PS Elements 2
  166. Slajdy
  167. Jak stworzyć obraz z wielu zdjęć?
  168. know how czyli proba poskromienia sekretu A.D. bez płacenia.
  169. Zdjęcia jaskiniowe
  170. Soczewki do makro - jaki efekt ???
  171. supnął snieg i posypały się problemy
  172. D50+sylwester+prywatka+przyciemnione światła (różne źródła).
  173. Naświetlanie na prawo
  174. jak wykonać poprawnie zdjęcia metali
  175. Pytanie techniczne - stopnie EV
  176. Druga Kurtyna
  177. czytnik kart
  178. Lexar - ktoś ma ta karte ??
  179. zdjęcia nocne i ostrość
  180. Real World Adobe Photoshop CS
  181. 18%
  182. Przepalenia
  183. Czule slajdy i negatywy, forsowanie i fotki w NG...
  184. przygotowanie zdjec do wywolania w A4
  185. JAKI TO PROGRAM PROSZE O POMOC
  186. Stare zdjecia z nowej karty
  187. Ramki, tła itp. skąd???
  188. Image comment
  189. problem w ps.. prosze o pomoc :)
  190. zdjecia sportowe z lampa - pomocy
  191. Metoda dwóch filtrów?
  192. Kompensacja ekspozycji
  193. Stykówka
  194. cień od lampy błyskowej
  195. Skanowanie Negatywów
  196. czy ktos wie jakie sa podzialy w zdjeciu?
  197. The Speed of Light DVD
  198. laby i stosunek boków
  199. Problem z doswietleniem zdjecia
  200. negatywy a kontrola na lotnisku
  201. galeria flaschowa taka jak ta
  202. oświetlenie z góry w studio
  203. Jak nagrać ppt na DVD lub VCD/SVCD?
  204. Karta (?) testowa...
  205. Co to za szklo ..
  206. Filmy profesjonalne????
  207. Szum generowany przez D70
  208. Studniówka -2 klasy na raz, czy tak da sie zrobić??
  209. JPEG v.s. Raw
  210. Tropialna Sesja - backstage.
  211. Odbijanie się obiektywu od szkła
  212. Prosze o opinie o jakosci foto z drukarki Epson Stylus R245
  213. ustawianie polara
  214. ustawienie WB w D70s do zdjec przy oświetleniu halogenowym
  215. GENERATOR DYMU
  216. Szukam książki na temat korzystania z dobrodziejstw PS
  217. Jak działa auto focus ?
  218. Jak wyciąć postać i wkleić na inną fotę -łagodne brzegi
  219. zestaw ELFO vs. ELINCHROM
  220. LCD kto pracuje i jest zadowolony :)
  221. Prosze o rady - portret w domu
  222. Zadalem pytanie i nic???
  223. Skanowanie slajdów - pomocy!
  224. Głębia ostrości
  225. Ciemna strona mocy
  226. D70 i swiatlomierz prosze o wskazówki.
  227. pytanie pogladowe
  228. co to jest punkt hiperfokalny ?
  229. Jak archiwizujecie swoje bezcenne fotki
  230. Proszę o podpowiedz.
  231. dpi, lpi, raster
  232. Jaka drukarka Fotograficzna????
  233. Blenda [housemade]
  234. Odległości hiperfokalne dla matryc DX oraz FX - przydatne tabelki
  235. histogram RGB ... co moge z niego wywnioskować ?
  236. Nie wiem jak to zrobiłem - pomożecie?
  237. światłomierz dlaczego
  238. Jak usunac EXIF ze zdjec?
  239. sklejanie zdjęć z braketingu w jedną fotkę
  240. Oświetlenie sodowe w pomieszczeniach i PS
  241. Spolszczenie CS2-mam czym nie wiem jak
  242. ,,marko flash,,transmiter podczerwieni ir 2000
  243. Jak to jest z rozdzielczością?
  244. Szara karta a histogram
  245. Archiwizacja na DVD
  246. wyostrzanie fotek - jak ocenić obiektywnie ?
  247. Blade fotki ... :-(
  248. Głębia ostrości
  249. wyostrzanie pod odbitke
  250. Czy ktoś mi to wyjaśni???