PDA

Zobacz pełną wersję : format zdjęcia



Woj
23-10-2005, 21:42
Obciąłem kawałek zdjęcia ( w Nikon Viiew-bez odciętej części zdecydowanie lepiej wygląda). Mam pytanko: jak to zdjęcie przywrócić do "normalnego" formatu?

turbo
23-10-2005, 22:47
jesli zapisałeś takie zdjęcie a nie masz oryginalnego pliku to pozamiatane..

Nigdy nie pracuj na jedynym oryginale (chyba ze jest to zdjęcie poglądowe potrzebne na 3 minuty).

Woj
24-10-2005, 07:58
Kilka kopii pierwszego zdjęcia mam.

turbo
24-10-2005, 08:41
hmm.. no to nie widze problemu.

Woj
24-10-2005, 15:50
Natomiast ja mam problem. To zdjęcie po obcięciu chcę jakos doprowadzić do rozmiarów takich, żeby po wywołaniu było proporcjonalne(można rozciągnąć ale zmieniają się proporcje).

stig
24-10-2005, 15:56
Natomiast ja mam problem. To zdjęcie po obcięciu chcę jakos doprowadzić do rozmiarów takich, żeby po wywołaniu było proporcjonalne(można rozciągnąć ale zmieniają się proporcje).
To przytnij jeszcze raz oryginal, ale wg proporcji odbitki jaka bedziesz chcial wykonac.