Zobacz pełną wersję : format zdjęcia
Obciąłem kawałek zdjęcia ( w Nikon Viiew-bez odciętej części zdecydowanie lepiej wygląda). Mam pytanko: jak to zdjęcie przywrócić do "normalnego" formatu?
jesli zapisałeś takie zdjęcie a nie masz oryginalnego pliku to pozamiatane..
Nigdy nie pracuj na jedynym oryginale (chyba ze jest to zdjęcie poglądowe potrzebne na 3 minuty).
Kilka kopii pierwszego zdjęcia mam.
hmm.. no to nie widze problemu.
Natomiast ja mam problem. To zdjęcie po obcięciu chcę jakos doprowadzić do rozmiarów takich, żeby po wywołaniu było proporcjonalne(można rozciągnąć ale zmieniają się proporcje).
Natomiast ja mam problem. To zdjęcie po obcięciu chcę jakos doprowadzić do rozmiarów takich, żeby po wywołaniu było proporcjonalne(można rozciągnąć ale zmieniają się proporcje).
To przytnij jeszcze raz oryginal, ale wg proporcji odbitki jaka bedziesz chcial wykonac.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.