Zobacz pełną wersję : Kaszanka z synchro lampy
Zanim kupie SBxxx kombinuje na starym manualu. Problem w tym, ze fotka zrobiona na 1/60 jest naswietlona identycznie jak zrobiona za 2 sekundy na 1/400. Niezaleznie od ustawien zdjecia sa zawsze niedoswietlone, co przy lampie o LP 40 nie moze miec miejsca.
Help!
P.S. D70
Możesz napisać po polsku, bo ni diabła Cię zrozumieć nie można..
Stawiam aparat na statywie, robie zdjecie z F8 i 1/60s. Przestawiam czas na 1/800 i pstrykam ponownie. Histogramy obu zdjec sa identyczne.
Cos chyba przeoczylem...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przysłone zmień człowieku! Przecież czas nie ma znaczenie, błysk trwa duuuużo krócej i nie zmienisz ilości wpadającego światła skracając czas migawki!
Stawiam aparat na statywie, robie zdjecie z F8 i 1/60s. Przestawiam czas na 1/800 i pstrykam ponownie. Histogramy obu zdjec sa identyczne.
Cos chyba przeoczylem...
Tak. Podstawową wiedzę na temat używania błysogratów wszelakich.
Już Ci napisali o co biega, więc sie nie będę powtarzał.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.