PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie pogladowe



richardson
28-02-2006, 00:00
co sadzicie o swietlowkach (np.takie http://allegro.pl/item88613096_swietlowka_55w_300_watt_6400_k_e27_.h tml) do prowizorycznego studia a do tego zwykla podwojna oprawka i parasolka biala rozpraszajaca swiatlo. Sie nadaje?pzdr

Andy_O
28-02-2006, 00:55
Obawiam się, że do parasolek taka świetlówka będzie miała za małą moc. Ale jedną moza by kupić na próbę. Daj znać, jak wyszło.
A tak przy okazji - 6400 to chyba "pochmurne niebo", bo "pogodny dzień" obstawiałbym koło 5300.

richardson
28-02-2006, 12:56
jezeli dam dwie swietlowki 6400K na jedna parasolke jak ta http://allegro.pl/item88613096_swietlowka_55w_300_watt_6400_k_e27_.h tml to powinno byc dobsz:) chcialem zeby sie "masterzy" wypowiedzieli ale oni chyba ponizej bowensa nie zejda i chyba tez dobrze:)pzdr