GrAn
18-06-2005, 08:40
Konkurs fotograficzny National Geographic.
"Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie zawierające :
- zdjęcie powiększone na papierze fotograficznym o wymiarach 18 x 24 cm;
- wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia znajdującą się w zamkniętej kopercie oznaczonej godłem.
Każdy Uczestnik konkursu może przesłać do 5 fotografii w każdej z kategorii tematycznych wymienionych poniżej:
Piękno, Przygoda, Radość, Żywioł, Kultura, Redd's go.
Każda z przesłanych do Konkursu fotografii powinna zawierać w górnej części rewersu następujący opis :
- godło;
- nazwę miejsca zamieszkania, numer telefonu,
- grupę uczestnictwa (amator, profesjonalista);
- kategorię;
- tytuł fotografii;
- datę i miejsce wykonania fotografii;
- jednozdaniowy opis fotografii.
Zgłaszane do Konkursu fotografie nie mogą być zmieniane elektronicznie, ani w żaden inny sposób. Nie można także dokonywać fotomontaży.
Zgłoszenie należy przesłać na adres Organizatora:
Wydawnictwo G+J RBA Sp. z o.o. & Co. Sp. Komandytowa,
ul. Wynalazek 4, 02-677
Na kopercie należy umieścić napis : Konkurs fotograficzny National Geographic.
Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 czerwca do 31 sierpnia 2005.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub zagubienie zgłoszenia podczas transportu."
Jak w tytule : gdzie robią odbitki 18x24? wszędzie w labach oferuja 10x15, 20x30 na pytanie o 18x24 wzruszaja ramionami( było tak w fotojekerze i trzech innych prywatnych labach)
"Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zgłoszenie zawierające :
- zdjęcie powiększone na papierze fotograficznym o wymiarach 18 x 24 cm;
- wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia znajdującą się w zamkniętej kopercie oznaczonej godłem.
Każdy Uczestnik konkursu może przesłać do 5 fotografii w każdej z kategorii tematycznych wymienionych poniżej:
Piękno, Przygoda, Radość, Żywioł, Kultura, Redd's go.
Każda z przesłanych do Konkursu fotografii powinna zawierać w górnej części rewersu następujący opis :
- godło;
- nazwę miejsca zamieszkania, numer telefonu,
- grupę uczestnictwa (amator, profesjonalista);
- kategorię;
- tytuł fotografii;
- datę i miejsce wykonania fotografii;
- jednozdaniowy opis fotografii.
Zgłaszane do Konkursu fotografie nie mogą być zmieniane elektronicznie, ani w żaden inny sposób. Nie można także dokonywać fotomontaży.
Zgłoszenie należy przesłać na adres Organizatora:
Wydawnictwo G+J RBA Sp. z o.o. & Co. Sp. Komandytowa,
ul. Wynalazek 4, 02-677
Na kopercie należy umieścić napis : Konkurs fotograficzny National Geographic.
Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 czerwca do 31 sierpnia 2005.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub zagubienie zgłoszenia podczas transportu."
Jak w tytule : gdzie robią odbitki 18x24? wszędzie w labach oferuja 10x15, 20x30 na pytanie o 18x24 wzruszaja ramionami( było tak w fotojekerze i trzech innych prywatnych labach)