PDA

Zobacz pełną wersję : Skanowanie Negatywów



corran
17-01-2006, 18:32
Witam,

Szukam porady gdzie w miarę dobrze i tanio (dużo tego mam) można poskanować negatywy. Na co dzień studiuje we Wrocławiu, także albo okolice albo jakaś firma która robi to wysyłkowo.

JELO
17-01-2006, 19:14
albo maly ale naprawde profesjonalny lab "Pod Dachem" na ul. Komandorskiej

bardzo dobrze tez skanuja w No.1 na ul.Odrzańskiej