Zobacz pełną wersję : Ankieta ...
Interesuje mnie na jakich monitorkach nasi użytkownicy pracują. Jeśli to nie problem to poproszę o wypowiedzi no i oczywiście czy jesteście z nich zadowoleni. Skoro zaczołem temat to będę pierwszy i powiem że jak narazie jestem w pełni zadowolony :wink:
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi , mile widziane foto :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://)
PHILIPS BRILLANCE 109P4 - tak jestem zadowolony, a głosowałem na Tuska :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.ktr.pl/m/monph107p50/sb.jpg)
step.tom
23-10-2005, 21:45
Samsung SyncMaster 710MP Jak każdy bardzo zadowolony.
Madmips:
a głosowałem na Tuska
Tak tak teraz każdy tak mówi :mrgreen:
LG L1720B i jestem zadowolony :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.astrada.pl/img/258vhh6697.jpg)
AppleCinemaDisplay 20" i jestem zadowolony :mrgreen:
step.tom - :P a właśnie, że tak! :)
Sluzbowo: iiyama Vision Master Pro 514
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.soft.lt/hardware/images/HM204DT.jpg)
Prywatnie: LG Flatron F900P
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2005/10/B0000A9D4C03LZZZZZZZ-2.jpg
źródło (http://images-eu.amazon.com/images/P/B0000A9D4C.03.LZZZZZZZ.jpg)
Jesli zas chodzi o LCDeka, to jedyny, na ktorego zamienilbym banke to EIZO ColorEdge 220 :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.rbbtoday.com/news/20041014/20041014_cg220_l.jpg)
stig - ulala a zes dowalil do pieca :) tez bym sie na takiego zamienil :)
LG FLATRON 775 FT od kilku dobrych lat
Po przesiadce ze starego kineskopa, Eizo L568 (DVI) widzę ze będzie nieźle..
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.okcomputers.cz/foto/F3/LCE0172.jpg)
co dają osłonki jak na obrazku EIZO ColorEdge 220? ochrona przed światłem z zewnątrz?
co dają osłonki jak na obrazku EIZO ColorEdge 220? ochrona przed światłem z zewnątrz? raczej są po to, żeby odblasków nie łapał. Stig, a Barco Coloris Calibratora to nie łaska? :lol: :lol: :lol:
Mnie najbardziej sie marzy Cinema Display 30" + Wacom Cintiq 21UX :wink:
philips 105MB do netu oraz LCD neovo do grafiki i reszty
Mnie najbardziej sie marzy Cinema Display 30" + Wacom Cintiq 21UX :wink:
Tez kiedys bylem podkrecony tym panelem, ale z tego co ostatnio slychowac na usenecie i innych publicznych miejscach -- flaty Apple'a nie maja najlepszych notowan. No i przede wszystkim; mozliwosci kalibracji i niektorych regulacji samego obrazu -- tylko na Macku... :(
Dell UltraSharp 1905FP i nie mam zastrzezen, czarne jest czarne a biale biale, katy w porzadku (zmienia odcienie barw przy skrajnych katach). DVI, pivot, hub ...
NIe wiem czy to wada czy wszystkie tak maja, ale po dluzszym okresie czasu, wyraznie widac odcisk np tapety na pulpicie lub okna GG, wiec juz zmieniam czesciej tapety i zapodalem wylaczanie po kilku minutach bezczynnosci.
Tescik TU (http://www.pcworld.com/reviews/article/0,aid,122296,00.asp)
Gateway Diamotron NF VX1120 przyjemny 22" CTR :) Wazy za to 34 KG ;)
He he. Jak tak patrze na te łobrozki, to nie wiem czy jest sens pisać jakie się ma muzealne wyposażenie.
Ale co mi tam. Jestem w posiadanu EIZO F764-T. Waży cirka tyle co Sainta, biurko musiałem odsunąć od ściany, bo się nie mieścił. W porównanu z LG SW 775N, którego miałem wcześniej, to jest nie do porównania :wink:
Uważam że tą setkę złociszy co za niego dałem, za nie zmarnowaną.
Jak sie nie ma tego co się lubi, to się lubi to co ma :mrgreen:
fotomarko
27-10-2005, 10:04
Nec FSB 991 19" ale już niedługo EIZO flexscan S2110W
bartmika
27-10-2005, 10:14
Sluzbowo:
Samsung SyncMaster 959NF jestem zadowolony :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.samsung.com/it/products/monitor/crtmonitors/images/959nf_m.jpg)
pozdrowka.
Eizo T-965 8)
mam juz 2 biurko bo jedno peklo pod jego ciezarem :lol:
Nec Multisync XP 21 i chyba niedługo zmienię na jakiś lepszy bo czerwone gały z avatarku to nie przesada 8)
ale raczej CRT
A ja mam taki:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://product.samsung.com/SamsungUSA/PRODUCT/20040330/b2c_l_710n-black.jpg)
I jestem bardzo zadowolony.
szymony, mozna by napisac jeszcze jake osiagi maja monitory.
szymony, mozna by napisac jeszcze jake osiagi maja monitory.
Mojego powalające nie są, ale jak już wspomniłem trudno wymagać więcej od 21" za 100 zł.
Parametry są tu. (http://www.eizo.com/support/discontinued/crt/f764.asp)
Leciwa Sonka G200
I nie zamierzam zmieniać.
LCD LG L1730P na cyfrowym łączu nowa edycja. Czasami na 19tce CRT żony ale rzadko.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.