PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta ...



Yja
23-10-2005, 21:03
Interesuje mnie na jakich monitorkach nasi użytkownicy pracują. Jeśli to nie problem to poproszę o wypowiedzi no i oczywiście czy jesteście z nich zadowoleni. Skoro zaczołem temat to będę pierwszy i powiem że jak narazie jestem w pełni zadowolony :wink:
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi , mile widziane foto :)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://)

madmips
23-10-2005, 21:37
PHILIPS BRILLANCE 109P4 - tak jestem zadowolony, a głosowałem na Tuska :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img.ktr.pl/m/monph107p50/sb.jpg)

step.tom
23-10-2005, 21:45
Samsung SyncMaster 710MP Jak każdy bardzo zadowolony.

Madmips:

a głosowałem na Tuska

Tak tak teraz każdy tak mówi :mrgreen:

Gamling
23-10-2005, 21:47
Eizo F931

JELO
23-10-2005, 21:49
LG L1720B i jestem zadowolony :)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.astrada.pl/img/258vhh6697.jpg)

Giuppo
23-10-2005, 22:41
AppleCinemaDisplay 20" i jestem zadowolony :mrgreen:

madmips
23-10-2005, 22:52
step.tom - :P a właśnie, że tak! :)

stig
23-10-2005, 22:53
Sluzbowo: iiyama Vision Master Pro 514


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.soft.lt/hardware/images/HM204DT.jpg)


Prywatnie: LG Flatron F900P


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2005/10/B0000A9D4C03LZZZZZZZ-2.jpg
źródło (http://images-eu.amazon.com/images/P/B0000A9D4C.03.LZZZZZZZ.jpg)



Jesli zas chodzi o LCDeka, to jedyny, na ktorego zamienilbym banke to EIZO ColorEdge 220 :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.rbbtoday.com/news/20041014/20041014_cg220_l.jpg)

madmips
23-10-2005, 22:59
stig - ulala a zes dowalil do pieca :) tez bym sie na takiego zamienil :)

shakk
23-10-2005, 23:01
LG FLATRON 775 FT od kilku dobrych lat

turbo
23-10-2005, 23:48
Po przesiadce ze starego kineskopa, Eizo L568 (DVI) widzę ze będzie nieźle..


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.okcomputers.cz/foto/F3/LCE0172.jpg)

co dają osłonki jak na obrazku EIZO ColorEdge 220? ochrona przed światłem z zewnątrz?

Czornyj
24-10-2005, 00:07
co dają osłonki jak na obrazku EIZO ColorEdge 220? ochrona przed światłem z zewnątrz? raczej są po to, żeby odblasków nie łapał. Stig, a Barco Coloris Calibratora to nie łaska? :lol: :lol: :lol:
Mnie najbardziej sie marzy Cinema Display 30" + Wacom Cintiq 21UX :wink:

ALF
24-10-2005, 00:25
philips 105MB do netu oraz LCD neovo do grafiki i reszty

stig
24-10-2005, 06:17
Mnie najbardziej sie marzy Cinema Display 30" + Wacom Cintiq 21UX :wink:
Tez kiedys bylem podkrecony tym panelem, ale z tego co ostatnio slychowac na usenecie i innych publicznych miejscach -- flaty Apple'a nie maja najlepszych notowan. No i przede wszystkim; mozliwosci kalibracji i niektorych regulacji samego obrazu -- tylko na Macku... :(

oxbow
24-10-2005, 07:53
Dell UltraSharp 1905FP i nie mam zastrzezen, czarne jest czarne a biale biale, katy w porzadku (zmienia odcienie barw przy skrajnych katach). DVI, pivot, hub ...

NIe wiem czy to wada czy wszystkie tak maja, ale po dluzszym okresie czasu, wyraznie widac odcisk np tapety na pulpicie lub okna GG, wiec juz zmieniam czesciej tapety i zapodalem wylaczanie po kilku minutach bezczynnosci.

Tescik TU (http://www.pcworld.com/reviews/article/0,aid,122296,00.asp)

Saint
27-10-2005, 03:37
Gateway Diamotron NF VX1120 przyjemny 22" CTR :) Wazy za to 34 KG ;)

szymony
27-10-2005, 08:45
He he. Jak tak patrze na te łobrozki, to nie wiem czy jest sens pisać jakie się ma muzealne wyposażenie.
Ale co mi tam. Jestem w posiadanu EIZO F764-T. Waży cirka tyle co Sainta, biurko musiałem odsunąć od ściany, bo się nie mieścił. W porównanu z LG SW 775N, którego miałem wcześniej, to jest nie do porównania :wink:
Uważam że tą setkę złociszy co za niego dałem, za nie zmarnowaną.
Jak sie nie ma tego co się lubi, to się lubi to co ma :mrgreen:

fotomarko
27-10-2005, 10:04
Nec FSB 991 19" ale już niedługo EIZO flexscan S2110W

bartmika
27-10-2005, 10:14
Sluzbowo:

Samsung SyncMaster 959NF jestem zadowolony :)



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.samsung.com/it/products/monitor/crtmonitors/images/959nf_m.jpg)

pozdrowka.

Klos
27-10-2005, 10:32
Eizo T-965 8)

mam juz 2 biurko bo jedno peklo pod jego ciezarem :lol:

sinner
27-10-2005, 11:13
Nec Multisync XP 21 i chyba niedługo zmienię na jakiś lepszy bo czerwone gały z avatarku to nie przesada 8)
ale raczej CRT

flyman7
27-10-2005, 11:30
A ja mam taki:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://product.samsung.com/SamsungUSA/PRODUCT/20040330/b2c_l_710n-black.jpg)

I jestem bardzo zadowolony.

Saint
27-10-2005, 11:51
szymony, mozna by napisac jeszcze jake osiagi maja monitory.

szymony
27-10-2005, 12:13
szymony, mozna by napisac jeszcze jake osiagi maja monitory.
Mojego powalające nie są, ale jak już wspomniłem trudno wymagać więcej od 21" za 100 zł.
Parametry są tu. (http://www.eizo.com/support/discontinued/crt/f764.asp)

Tomek
27-10-2005, 14:29
Leciwa Sonka G200
I nie zamierzam zmieniać.

ars
27-10-2005, 16:01
LCD LG L1730P na cyfrowym łączu nowa edycja. Czasami na 19tce CRT żony ale rzadko.