Zobacz pełną wersję : Jak przypudrować nosek?
na przykład tego gentelmena... ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2005/11/67063785_fd7c01d4b6_o-3.jpg
źródło (http://static.flickr.com/33/67063785_fd7c01d4b6_o.jpg)
pudrem?? przy uzyciu narzedzia specjalistycznego wysoce wykwalifikowanego o nazwie pedel :D albotakim czyms co to nie iwem jak sie nazywa a dolaczane jest do kazdego pudelka pudru :P
a temu dzentelnenowi pudrowania raczej bie trzeba :P
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img293.imageshack.us/img293/2176/67063785fd7c01d4b6o7qh.jpg)
healing brush :-).
Tak może być:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.serv-net.pl/~usr22/Foto/67063785_fd7c01d4b6_o.jpg)
Szymony - ale czym to zrobiles?
był już o tym tutorial!!!
[ Dodano: Sob 26 Lis, 2005 ]
tylko z tym pudrem to uważaj, bo mi się pomyliło i sadzy użyłem :twisted:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.madness.pl/misc/boy.jpg)
mam nadzieję, że się nie pogniewasz na mnie ;)
Pozdrawiam
Władca Pixeli
26-11-2005, 19:47
Może zamiast pudru lepiej było użyć grzebień :wink: :mrgreen:
Szymony - ale czym to zrobiles?
A stempelkiem. Opacity cirka 40%, Mode "darken" lub "lighten".
Szymony --> Merci!
Madmips --> W Twoim tutku nawalają zdjęcia :-( Fajny diabełek. Dobrze, że to obce dziecko z ulicy, a nie ktos z mojej rodzinki ;-)
ups, bo zmiane serwerka zrobilem, sorki - juz poprawiam
Szymony, przepalenia znikły, ale nos zrobił się brzydko spuchnięty. Wersja cahe bardziej mi leży.
Szymony, przepalenia znikły, ale nos zrobił się brzydko spuchnięty. Wersja cahe bardziej mi leży.
gratuluje! pierwszy raz ktoś na tym forum napisał mojego nicka bez błędu i z małej litery JEDNOCZEŚNIE :mrgreen:
Szymony, przepalenia znikły, ale nos zrobił się brzydko spuchnięty. Wersja cahe bardziej mi leży.Bo nie jestem chirurgiem plastycznym :mrgreen:
A powaznie. Zrobiłem to w biegu by mozliwie szybko pokazać efekt. Gdyby nad tym troszkę posiedzieć, to dało by się to zrobić dokładniej.
Gdyby nad tym troszkę posiedzieć, to dało by się to zrobić dokładniej.
Wiem, wiem - powinienem był tam jakąś buźkę wstawić żeby "krytyka" nie była tak miażdżąca. Ale jakoś emotek nie lubię...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.