Zobacz pełną wersję : Szukam tutoriala :)
Dragonik
26-09-2005, 18:03
Witam. Szukam tutoriala do PS, by wygladzic skore,wargi ogolnie cale cialo.
Prosze o linki.:)
Udalo mi sie wyszukac cos takiego: TUTEK:) (http://www.lunacore.com/photoshop/tutorials/tutorials.shtml)
radziu.art.pl
26-09-2005, 22:33
zeby wygladzic to czasami wystarczy zmniejszyc kontrast...albo troche krzywymi sie pobawic :)
step.tom
26-09-2005, 23:10
To proszę sprawdź tutaj (http://www.nikon.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=56&Itemid=61)
STIG na psydenta !!!!
to byl najlepszy tutek jaki widzialem, domagam sie wiecej !!!
poza tym proponuje comiesieczny konkurs na najlepszy tutorial, nagrada bedzie honor i slawa :) a my prosci ludzie sie czegos wiecej nauczymy :)
Dragonik
27-09-2005, 10:39
Super!! THX:) moze fakt bedziemy tu dokladac tutki wyszukane lub wlasnorecznie zrobione:) :)
Dragonik - przecież tak robimy!! :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.