PDA

Zobacz pełną wersję : Jak nagrać ppt na DVD lub VCD/SVCD?



tomice
30-01-2006, 14:46
Kurcze zrobilem pewna prezentacje, a teraz ludzie prosza zebym im to nagral na DVD, albo cokolwiek co zadziala w odtwarzaczu nie komputerze.
Jak to najlatwiej zrobic?
Mam jeszcze jedna rzecz we flashu i jakos kiepsko mi eksportuje do plikow filmowych, nie da sie wrzucic swfa?

Pozdrawiam
Tomek

[ Dodano: Sro Lut 01, 2006 3:08 am ]
Prosze...

madmips
05-02-2006, 19:25
z tego co ja sie orientuje to niebardzo, ale flasha mozesz do avi a potem na dvd bez problemu, gorzej z pps'em ale są progzy do zrzucania ekranow do avi to moze tym. Ewentualnie pps mozesz postarac sie przerobic na jpg poszczegolne strony i potem jako slideshow...

[ Dodano: Nie 05 Lut, 2006 ]
Tomice - wkurza mnie coś takiego jak ty robisz!!!!!!! Coś mnie ruszyło i wpisałem w googlach!! Od razu pokazało mi konwertery - czyli można. Troszkę własnej inwencji nie zaszkodzi, nie uiwazasz???????????

http://www.softhypermarket.com/Presentation-to-Video-Converter-download_27531.html
:evil:

tomice
05-02-2006, 20:23
No rzeczywiście dopiero póżniej pomyślałem, że można nazwać to jakoś z angielska :)

Sorki ze zasmiecilem, postaram sie nie powtorzyc.