Zobacz pełną wersję : Jak nagrać ppt na DVD lub VCD/SVCD?
Kurcze zrobilem pewna prezentacje, a teraz ludzie prosza zebym im to nagral na DVD, albo cokolwiek co zadziala w odtwarzaczu nie komputerze.
Jak to najlatwiej zrobic?
Mam jeszcze jedna rzecz we flashu i jakos kiepsko mi eksportuje do plikow filmowych, nie da sie wrzucic swfa?
Pozdrawiam
Tomek
[ Dodano: Sro Lut 01, 2006 3:08 am ]
Prosze...
z tego co ja sie orientuje to niebardzo, ale flasha mozesz do avi a potem na dvd bez problemu, gorzej z pps'em ale są progzy do zrzucania ekranow do avi to moze tym. Ewentualnie pps mozesz postarac sie przerobic na jpg poszczegolne strony i potem jako slideshow...
[ Dodano: Nie 05 Lut, 2006 ]
Tomice - wkurza mnie coś takiego jak ty robisz!!!!!!! Coś mnie ruszyło i wpisałem w googlach!! Od razu pokazało mi konwertery - czyli można. Troszkę własnej inwencji nie zaszkodzi, nie uiwazasz???????????
http://www.softhypermarket.com/Presentation-to-Video-Converter-download_27531.html
:evil:
No rzeczywiście dopiero póżniej pomyślałem, że można nazwać to jakoś z angielska :)
Sorki ze zasmiecilem, postaram sie nie powtorzyc.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.