PDA

Zobacz pełną wersję : Ramki, tła itp. skąd???



tomice
09-01-2006, 23:42
Witam,
na Allegro mozna kupic jakies ramki, tla. Wiem ze niektore beznadziejne i wogolek, ale rozni ludzie i rozne gusta...
Czy mozna skads sciagnac takie darmowe?

Pozdrawiam

shakk
09-01-2006, 23:44
ale przepraszam po co ci to?;] tak z ciekawosci pytam...

tomice
10-01-2006, 00:43
W sumie racja. Jakos tak pomyslalem ogladajac Allegro i wiem ze niektorzy ktorych znam mogliby chcec taki kicz, ale se podaruje, bo to swiadczyloby o mnie :P
Ale niektore moga byc ciekawe...

sailor
10-01-2006, 02:01
photographic edges firmy autofx software.. jakies 100$