PDA

Zobacz pełną wersję : Z tiff-a na JPG - jak zapisać



slawson38
05-07-2005, 20:16
mam zapisane zdięcie w TIFF-ie a chciałbym je mieć w JPG-u. Jak to zrobić ? :? [/b]

biadzi
05-07-2005, 20:19
Posiadasz jakiekolwiek oprogramowanie do edycji zdjęć?

slawson38
05-07-2005, 20:38
Mam photo shopa

[ Dodano: Wto 05 Lip, 2005 ]
Mam gołego P.S w polskiej wersji i żadnych innych programów temu podobnch

biadzi
05-07-2005, 20:46
OK, to powinno wystarczyć. Otwierasz zdjęcie w Photoshopie, zmieniasz tryb obrazu na 8 bitów i "zapisujesz jako" z rozszerzeniem JPG.

slawson38
05-07-2005, 21:16
Dzięki .polecam sie na przyszłość