Zobacz pełną wersję : Co to za szklo ..
jayapura
02-02-2006, 12:19
Witam,
czy mozecie sie dopatrzec jakie to szklo ?
http://www.sebastianrozycki.republika.pl/co_to.jpg
Czy to nie jest 35-70/2.8 ?
Pzdr
Seb
35-70 npaewno nie;P mam na biurku i to nie jest ten sam ;P
juz mniejsze to foto nie moglo byc??
AF Micro-Nikkor 105/2.8. Jakieś nagrody były przewidziane? :mrgreen:
jayapura
02-02-2006, 12:43
AF Micro-Nikkor 105/2.8. Jakieś nagrody były przewidziane? :mrgreen:
klatka z filmu "backstage" francuskiego fotografa ... cykal chyba wiele sesji tym szklem ...
zgadza sie ... bo te szklo nie ma IF .. tylko fajnie sie wysuwa jak slimak ;-))
dzieki ....
podobno to jedno z rewelacyjnych szkiel jezeli chodzi o jakosc/cena ?? (reszta to 50/1.8 i 24/2.8) .. sorki za ten post .. powienien pojsc na "obiektywy" ...
a body to chyba D2h .. wiec relana ogniskowa to mial cos 160mm ??
Pzdr
S.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.