PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za szklo ..



jayapura
02-02-2006, 12:19
Witam,

czy mozecie sie dopatrzec jakie to szklo ?

http://www.sebastianrozycki.republika.pl/co_to.jpg

Czy to nie jest 35-70/2.8 ?

Pzdr

Seb

shakk
02-02-2006, 12:23
35-70 npaewno nie;P mam na biurku i to nie jest ten sam ;P

holka
02-02-2006, 12:24
juz mniejsze to foto nie moglo byc??

kiemlo
02-02-2006, 12:28
AF Micro-Nikkor 105/2.8. Jakieś nagrody były przewidziane? :mrgreen:

jayapura
02-02-2006, 12:43
AF Micro-Nikkor 105/2.8. Jakieś nagrody były przewidziane? :mrgreen:

klatka z filmu "backstage" francuskiego fotografa ... cykal chyba wiele sesji tym szklem ...

zgadza sie ... bo te szklo nie ma IF .. tylko fajnie sie wysuwa jak slimak ;-))

dzieki ....

podobno to jedno z rewelacyjnych szkiel jezeli chodzi o jakosc/cena ?? (reszta to 50/1.8 i 24/2.8) .. sorki za ten post .. powienien pojsc na "obiektywy" ...

a body to chyba D2h .. wiec relana ogniskowa to mial cos 160mm ??

Pzdr

S.