Zobacz pełną wersję : Bliki - czy da sie je usunac z tego zdjecia?
darmar41
03-08-2005, 16:05
Witam, moje pytanie brzmi jak w temacie: czy da sie usunąc widoczne na zdjeciu bliki? Probowalem to robic stemplem w PhotoShop Elements, ale albo to narzedzie w tym wypadku sie do tego nie nadaje, albo ja nie potrafie sie nim poslugiwac wystarczajaco dobrze.
Bede wdzieczny za wszelka pomoc.
Aha, wiem o brzydkich sladach kompresji w LD rogu zdjecia :)
http://img108.imageshack.us/img108/6762/img2189bmedium8cv.jpg
a co to są bliki? :D
[ Dodano: Sro 03 Sie, 2005 ]
no dobra, może być tak?
1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://madness.pl/tutorials/photoshop/tmp/samoloty1.jpg)
ewentualnie możesz się pobawić i zrobić tak:
2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://madness.pl/tutorials/photoshop/tmp/samoloty2.jpg)
Pozdrawiam
[ Dodano: Sro 03 Sie, 2005 ]
acha - odpowiedź na pytanie: Da się! ;)
darmar41
03-08-2005, 19:00
Wow, jasne, ze moze! :)
Na drugiej wersji widzę, ze odbiegles od oryginalnego zdjęcia jeszcze bardziej niz ja :).
A teraz czy mozesz mi zdradzic, jak to zrobiles? Tzn. chodzi mi o usuniecie blików. Czy po prostu umiejętnie użyles stempla?
Dzięki i pozdrawiam.
Darek
tak użyłem stępla i pędzla z opcją kolor, wcześniej wymaskowałem samolot, który był w polu rażenia. pozdrawiam
darmar41
03-08-2005, 19:35
Dzięki jeszcze raz. W takim razie zaraz sam sie biore do eksperymentowania :).
Pozdrawiam
madmips jakim narzedziem majstrowales przy tym wypalonym niebie ?
Klos, pewnie photoshopem (stepelek)
o co Ci Klos dokładniej chodzi? O drugą wariację? No głównie to stempelkiem z różnymi ustawieniami, potem kopiuj i wklej i takie tam ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.