PDA

Zobacz pełną wersję : jak poprawic ostrosc?



junior84
23-06-2005, 21:12
jak moge poprawic to nieudane zdjecie?
chce aby osoba w czarnej koszuli byla ostra, czy mozna poprawic te fotke?
jesli tak to jaka metoda?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://juniorzasty.webpark.pl/jak.JPG)

cahe
23-06-2005, 22:28
nie ma dobrego sposobu... umiesc moze plik w pelnej wielkosci i bez kompresji jakiejs ogromnej, wtedy powalczymy!

Czornyj
23-06-2005, 22:40
Nie da sie. Można bardziej wyostrzyć coś ostrego, ale nie cofniesz kijem wisły....

junior84
23-06-2005, 23:19
cahe, DZIEKI za zainteresowanie!!!
oto link do fotki (http://693176517.webpark.pl/nieostre.jpg)
Wini, dzieki, mzoesz napisac jak dokladnie to zrobiles ? maska ? czy tylko wystrzenie

cahe
24-06-2005, 01:03
przekroczono limi transferu :/. moze imageshack.us (+ kompresja 90).

junior84
24-06-2005, 01:27
dziwne u mnie dziala :S

cahe
24-06-2005, 08:28
A czy taka ostrosc Cie zadowala? Odbitki z tego nie zrobisz, ale do WWW w sam raz.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img32.echo.cx/img32/144/halo7em.jpg)

osiagniete za pomoca Focus Magic (jest demo w sieci) - ustawienia Focus, 3, 150%. Pomniejszane adaptacyjnie w szopie.

junior84
24-06-2005, 11:41
cahe, wystarczy !!!
dzieki !!