Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie jak poprawic ostrosc?

    jak moge poprawic to nieudane zdjecie?
    chce aby osoba w czarnej koszuli byla ostra, czy mozna poprawic te fotke?
    jesli tak to jaka metoda?

    Pozdrawiam

    NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor

    Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600

  2. #2
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    nie ma dobrego sposobu... umiesc moze plik w pelnej wielkosci i bez kompresji jakiejs ogromnej, wtedy powalczymy!
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  3. #3

    Domyślnie

    Nie da sie. Można bardziej wyostrzyć coś ostrego, ale nie cofniesz kijem wisły....

  4. #4

    Domyślnie

    cahe, DZIEKI za zainteresowanie!!!
    oto link do fotki
    Wini, dzieki, mzoesz napisac jak dokladnie to zrobiles ? maska ? czy tylko wystrzenie
    Pozdrawiam

    NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor

    Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600

  5. #5
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    przekroczono limi transferu :/. moze imageshack.us (+ kompresja 90).
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  6. #6

    Domyślnie

    dziwne u mnie dziala :S
    Pozdrawiam

    NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor

    Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600

  7. #7
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    A czy taka ostrosc Cie zadowala? Odbitki z tego nie zrobisz, ale do WWW w sam raz.


    osiagniete za pomoca Focus Magic (jest demo w sieci) - ustawienia Focus, 3, 150%. Pomniejszane adaptacyjnie w szopie.
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  8. #8

    Domyślnie

    cahe, wystarczy !!!
    dzieki !!
    Pozdrawiam

    NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor

    Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •