jak moge poprawic to nieudane zdjecie?
chce aby osoba w czarnej koszuli byla ostra, czy mozna poprawic te fotke?
jesli tak to jaka metoda?
Szukaj
jak moge poprawic to nieudane zdjecie?
chce aby osoba w czarnej koszuli byla ostra, czy mozna poprawic te fotke?
jesli tak to jaka metoda?
Pozdrawiam
NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor
Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600
nie ma dobrego sposobu... umiesc moze plik w pelnej wielkosci i bez kompresji jakiejs ogromnej, wtedy powalczymy!
Nie da sie. Można bardziej wyostrzyć coś ostrego, ale nie cofniesz kijem wisły....
cahe, DZIEKI za zainteresowanie!!!
oto link do fotki
Wini, dzieki, mzoesz napisac jak dokladnie to zrobiles ? maska ? czy tylko wystrzenie
Pozdrawiam
NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor
Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600
przekroczono limi transferu :/. moze imageshack.us (+ kompresja 90).
dziwne u mnie dziala :S
Pozdrawiam
NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor
Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600
A czy taka ostrosc Cie zadowala? Odbitki z tego nie zrobisz, ale do WWW w sam raz.
osiagniete za pomoca Focus Magic (jest demo w sieci) - ustawienia Focus, 3, 150%. Pomniejszane adaptacyjnie w szopie.
cahe, wystarczy !!!
dzieki !!
Pozdrawiam
NIKON F501 + Nikon E 50/1,8 + Zykkkkor
Nikon D70 + 50/1,8D | SIGMA 18-50 3,5-5,6 DC | TAMRON 80-210 4,5-5,6 | TOKINA 20-35/3,5-4,5 | 3328MB + SB-600
Skontaktuj się z nami