Zobacz pełną wersję : Zadalem pytanie i nic???
goralikus
25-02-2006, 05:27
Dlaczego jestem niesluchany a moze nie czytany, nikt nie chce mi podpowiedziec czy trzeba sie tutaj jakos wkupic czy jak???
kacperek
25-02-2006, 13:15
Jakie pytanie, gdzie masz to pytanie? Jest tyle watkow ze czasami mozna cos pominac.
jezeli zadajesz pytanie o 1.30 czasu polskiego (w nocy) to czemu sie goraczkujesz jak nie dostales odp do 4.30? :shock:
tak jak juz zostala udzielona tobie odpowiedz poogladaj zdjecia ale tez pokombinuj sam. w domu zapewne bedzie dosc ciemno wiec moze pierwsza sesyjke zrobisz na dworze? :)
goralikus
26-02-2006, 05:54
No masz racje przeciezs roznica czasu nas dzieli ale odkad mam synka (dwa tygodnie) czas stal sie wzgledny dla mnie. Mimo wszystko dziekuje i przepraszam za pretensje
Tomek
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.