PDA

Zobacz pełną wersję : PS i nieudany akt



radziu.art.pl
12-11-2005, 17:34
robiac ostatnio malu akcik zrobilem jedna bardzo fajna fotke tylko ze jedna piers jest nieco za nisko i jakby wychylila sie za bardzo w bok :> chcialbym teraz w PS ja troche podniesc i przesunac...jak to zrobic? ma ktos jakis pomysl?

Czornyj
12-11-2005, 17:56
weź lasso (ustaw kilka pikseli zmiekczenia zaznaczania - fether), zaznacz pierś z kawałkiem ciała dookoła, skopiuj, wklej na osobnej warstwie i podnieś do góry. Usuń gumką wystające fragmenty ciała, tak by implant wtopił sie w korpus. Spłaszcz warstwy. Ew. niedoskonałości popraw healing brushem.
P.S. W tak zwanym miedzyczasie mając cyca na osobnej warstwie możesz go np. powiekszyć, zmienić proporcje itd.

cahe
12-11-2005, 17:58
liquify... tylko!

Czornyj
12-11-2005, 18:49
liquify... tylko!
Szlag trafi fakture skóry

cahe
12-11-2005, 18:51
liquify... tylko!
Szlag trafi fakture skóry

zależy jakie modyfikacje się przeprowadzi. potem patch toolem można nadrobić. albo jakimś healem.

zezowaty pinhol
12-11-2005, 19:05
...zrobić jeszcze raz zdjęcie? :roll:

Czornyj
12-11-2005, 19:09
...zrobić jeszcze raz zdjęcie? :roll:
Eee, za dużo roboty :lol:

madmips
12-11-2005, 19:26
najlepiej to przedstaw problem na zdjęciu - precyzyjniej będzie można Ci pomóc

cahe
12-11-2005, 19:36
dokładnie!

madmips
12-11-2005, 19:42
następnym razem to mnie zawołaj, zawsze mogę pierś podtrzymać :twisted:

powerfactorx
12-11-2005, 22:32
A możeby tak do Polanicy Zdroju podjechać?? Tam korygują takie wady, ale jak pamiętam Radziu ma problemy z lokomocją ;)

radziu.art.pl
12-11-2005, 23:22
powerfactorx, hehe to dobrze pamietasz :>

no niestety fotki nie moge pokazac

probowalem zrobic to liquify i calkiem niezle wyszlo :) tylko zostaje jeszcze kwestia cienia pod ta piersia jest jakby byla ona odcieta jak mozna troche to rozjasnic?