PDA

Zobacz pełną wersję : choroba rak



krystek
19-08-2005, 22:09
witam
albo mam dowod na istnienie zabi, albo nie wiem na co.
sprawa wyglada tak: http://www.2and2.net/Priv/Untitled-22.jpg
popatrzecie na jego palce. nie mam pojecia dlaczego tak wyszly, nie bylo flesza, jedynie naturalne oswietlenie. wie ktos?
robione nikonem f801, zenitarem 16/2.8 na apx400

fiorel
19-08-2005, 22:23
zombie, zombie i jeszcze raz zombie

Zmrożon
20-08-2005, 00:52
a popatrz na czesc latarni, tuż pod lampą. Teraz popatrz na ramię. No przepał po prostu, przepał... Przynajmniej mi sie tak wydaje...

krystek
20-08-2005, 09:34
no fakt, ale zrobilem druga, bez palenia i jest tak samo. zreszta na negatywie tez to widac, a wywolany imho dobrze :/

admin
20-08-2005, 11:02
Bo robies fote z kontry. Swiatlo "zabralo" Ci szczegoly z krawedzi. Nie ma w tym nic dziwnego a efekt jest calkiem naturalny.

Ps. Przenosze do technika i obrobka.

mihow
22-08-2005, 21:55
Koledzy - wydaje mi się, że jest to poprostu przepalone. Aparat starał się doświetlić osobę (bo robiłeś pod światło) i jednocześnie wydłużył czas migawki i przepaliłeś niebo... Proste zasady fotografii :)

krystek
23-08-2005, 00:39
no aparat tutaj sam akurat niczego nie wydluzal, ale w sumie mozliwe, swiatlo z niego zbieralem przed korekta