Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: choroba rak

  1. #1

    Domyślnie choroba rak

    witam
    albo mam dowod na istnienie zabi, albo nie wiem na co.
    sprawa wyglada tak: http://www.2and2.net/Priv/Untitled-22.jpg
    popatrzecie na jego palce. nie mam pojecia dlaczego tak wyszly, nie bylo flesza, jedynie naturalne oswietlenie. wie ktos?
    robione nikonem f801, zenitarem 16/2.8 na apx400
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  2. #2
    fiorel
    Gość

    Domyślnie

    zombie, zombie i jeszcze raz zombie

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    prawie Kłodzko
    Posty
    37

    Domyślnie

    a popatrz na czesc latarni, tuż pod lampą. Teraz popatrz na ramię. No przepał po prostu, przepał... Przynajmniej mi sie tak wydaje...
    D70 | 18-70 | 70-300 | SB-800

  4. #4

    Domyślnie

    no fakt, ale zrobilem druga, bez palenia i jest tak samo. zreszta na negatywie tez to widac, a wywolany imho dobrze :/
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

  5. #5

    Domyślnie

    Bo robies fote z kontry. Swiatlo "zabralo" Ci szczegoly z krawedzi. Nie ma w tym nic dziwnego a efekt jest calkiem naturalny.

    Ps. Przenosze do technika i obrobka.

  6. #6

    Domyślnie

    Koledzy - wydaje mi się, że jest to poprostu przepalone. Aparat starał się doświetlić osobę (bo robiłeś pod światło) i jednocześnie wydłużył czas migawki i przepaliłeś niebo... Proste zasady fotografii
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  7. #7

    Domyślnie

    no aparat tutaj sam akurat niczego nie wydluzal, ale w sumie mozliwe, swiatlo z niego zbieralem przed korekta
    old punks never die
    http://www.lightstalkers.org/krystian_maj
    leica M6, lomo, polaroid100, mamiya, field 5x7, cambo 4x5", schneider, yashica 35electro, D2H

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •