Dobry wieczór!
Ostatnią edycję wygrał @pki1234, gratulujemy pudła
Gratuluję wszystkim uczestnikom i dziękuję za udział.
W edycji nr 11/2026 wzięło udział 9 RAWkowiczów a zagłosowało 20 osób.
Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i zaangażowanie !
Startujemy nową zabawę.
Proszę pamiętać o prawidłowym rozmiarze zdjęć AKTUALNIE: 1600 - dłuższy bok dla zdjęcia poziomego. Dla zdjęcia pionowego: 1200 - dłuższy bok...Proszę nie przesyłać prac mniejszych (z zachowaniem rozmiarów wynikających z formatów oczywiście)
Szczegóły i FAQ w regulaminie.
REGULAMIN: LINK
Termin nadsyłania prac mija 1.07.2026 o godzinie 21:30 (środa)
Głosowanie i komentarze w odrębnym wątku
Wyłonienie zwycięzcy potrwa 3 dni, natomiast ewentualna dogrywka - 1 dzień
Autorem nadesłanego RAWka jest: @pki1234
Plik DNG ( NIKON D750 ) do pobrania: DSC_1406.dng
Plik NEF ( NIKON D750 ) do pobrania: DSC_1406.NEF
W razie problemów z pobraniem pliku, proszę o PW.
Pliki JPG proszę oznaczać swoim nickiem.
Pamiętajcie żeby prace wysyłać na nasz standardowy adres: [email protected]
Zastrzeżenia do obróbki: Dozwolone wszystko co w regulaminie
ZDJĘCIE POGLĄDOWE:
Czas ..... start !
.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami