Gancu
19-06-2005, 19:46
Interesują mnie doświadczenia w temacie zdjęc w podczerwieni na D70:
1. Jak pracują konkretne filtry róznych producentów, ze szczególnym uwzględnieniem mniej popularnych jak: B+W ... (092, RG715, RG9, RG780, 093 ...)
2. Sposoby ustawiania balansu bieli
3. poprawnośc działania AF
4. jak zachowiuje się głebia ostrości przy zmianie przysłony (znam opinię, że powyżej f8 nic się nie zmienia)
5. ew. inne istotne kwestie.
1. Jak pracują konkretne filtry róznych producentów, ze szczególnym uwzględnieniem mniej popularnych jak: B+W ... (092, RG715, RG9, RG780, 093 ...)
2. Sposoby ustawiania balansu bieli
3. poprawnośc działania AF
4. jak zachowiuje się głebia ostrości przy zmianie przysłony (znam opinię, że powyżej f8 nic się nie zmienia)
5. ew. inne istotne kwestie.