PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o podpowiedz.



Markysz
05-03-2006, 10:20
Witam,
Jutro muszę zrobic zdjęcia w kosciele, taki mały reportaż z rekolekcji.
Mam obiektyw Nikkor 18-55 3,5-5,6. I tu pytanie czy da rade zrbic nim zdjęcia w kosciele przy standardowym oswietleniu jego wnętrza? Jakie ustawienia zastosowac
Dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam

kacperek
05-03-2006, 10:25
milej lektury (http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=7602&highlight=lubna)

Markysz
05-03-2006, 11:07
Kacperek dzięki za odpowiedz....bardzo sie przydała