Markysz
05-03-2006, 10:20
Witam,
Jutro muszę zrobic zdjęcia w kosciele, taki mały reportaż z rekolekcji.
Mam obiektyw Nikkor 18-55 3,5-5,6. I tu pytanie czy da rade zrbic nim zdjęcia w kosciele przy standardowym oswietleniu jego wnętrza? Jakie ustawienia zastosowac
Dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam
Jutro muszę zrobic zdjęcia w kosciele, taki mały reportaż z rekolekcji.
Mam obiektyw Nikkor 18-55 3,5-5,6. I tu pytanie czy da rade zrbic nim zdjęcia w kosciele przy standardowym oswietleniu jego wnętrza? Jakie ustawienia zastosowac
Dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam