rnieza1
31-10-2005, 04:00
Witam
Przymierzam sie do kupna skanera do filmow.
Swoj wybor ograniczylem do uzywanego Nikona LS III i
Minolty Scan Dual IV. Nikon kosztuje okolo 150$ ale
jest uzywany. Minolta to okolo 200$.
Najbardziej meczy mnie brak ICE w minolcie. Czy jesli
bede skanowal "swieze" filmy (nie kilkuletnie) to zobacze
roznice? Dodam ze skanowal bede na wlasne potrzeby, w przypadku
wiekszych odbitek oddam material fachowcom.
Czy sa jeszcze jakies inne opcje w tej kwestii?
Wiem ze jest tez Benq Scanwit i ma ICE ale nie jest dostepny
(przynajmniej ja go nie znalazlem) w USA.
Pozdrawiam
R
Przymierzam sie do kupna skanera do filmow.
Swoj wybor ograniczylem do uzywanego Nikona LS III i
Minolty Scan Dual IV. Nikon kosztuje okolo 150$ ale
jest uzywany. Minolta to okolo 200$.
Najbardziej meczy mnie brak ICE w minolcie. Czy jesli
bede skanowal "swieze" filmy (nie kilkuletnie) to zobacze
roznice? Dodam ze skanowal bede na wlasne potrzeby, w przypadku
wiekszych odbitek oddam material fachowcom.
Czy sa jeszcze jakies inne opcje w tej kwestii?
Wiem ze jest tez Benq Scanwit i ma ICE ale nie jest dostepny
(przynajmniej ja go nie znalazlem) w USA.
Pozdrawiam
R