Zobacz pełną wersję : Szara karta a histogram
Zastanawia mnie jedna kwestia; jak wyglada histogram prawidlowo naswietlonej szarej karty, czy extremum przypana na srodku, czy tez moze gdzie indziej.
Tak ekstremum przypada na srodek histogramu
tak wogole to chyba nie jest wielkim wysilkiem pstryknac jedna klatke szarej kartce i zobaczyc samemu jak to wyglada
Gawronnek
02-04-2006, 18:22
chyba jednak pod warunkiem, że jest właściwie oswietlona?
Wlasni pytam sie ze wzgledu na czeste niedoswietlenie d70, tak mi sie wydawalo, ale wolalem sie upewnic. Dzieki
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.