PDA

Zobacz pełną wersję : Szara karta a histogram



lesheck
02-04-2006, 16:30
Zastanawia mnie jedna kwestia; jak wyglada histogram prawidlowo naswietlonej szarej karty, czy extremum przypana na srodku, czy tez moze gdzie indziej.

Klos
02-04-2006, 18:00
Tak ekstremum przypada na srodek histogramu

tak wogole to chyba nie jest wielkim wysilkiem pstryknac jedna klatke szarej kartce i zobaczyc samemu jak to wyglada

Gawronnek
02-04-2006, 18:22
chyba jednak pod warunkiem, że jest właściwie oswietlona?

lesheck
02-04-2006, 19:05
Wlasni pytam sie ze wzgledu na czeste niedoswietlenie d70, tak mi sie wydawalo, ale wolalem sie upewnic. Dzieki