PDA

Zobacz pełną wersję : galeria flaschowa taka jak ta



radziu.art.pl
28-01-2006, 15:49
wlasnie robie galerie i zastanawiam sie nad flashem a chcialbym zrobic cos takiego jak to:
http://www.connare.com/portraits/portraits_content.html
czy ktos moze pomoc?

turbo
28-01-2006, 18:45
nie wystarczy coś takiego LINK (http://www.2lo.rz.pl/~foto/dominik/www/galerie/ludzie_sabina/)? Dla mnie spory plus tej galerii to latwosc edytowania oraz wczytywanie sie kolejnych zdjec w tle podczas ogladania.

Władca Pixeli
28-01-2006, 19:36
Dobra rada. Zapomnij o flash'u. Ze względu na bezpieczeństow coraz więcej osób blokuje flash oraz kilka innych opcji. Po co więc ograniczać ilośc osób które moga oglądać stronę.

radziu.art.pl
29-01-2006, 19:15
hmm...wsumie masz racje a co zamiast flasha moze jakies propozycje?

patrycjusz
29-01-2006, 19:44
Z doswiadczenia wiem ze najlepszy efekt wizualny mają jednak galerie zrobione od reki bez zadnych systemow galerii.

stig
29-01-2006, 20:11
hmm...wsumie masz racje a co zamiast flasha moze jakies propozycje?
Wiekszego wyboru nie masz. Pozostaje tylko HTML. :)
Chyba, ze dodatkowo wsparty PHP (ze o CSSie nie wspomne).

patrycjusz
29-01-2006, 21:14
Wiekszego wyboru nie masz. Pozostaje tylko HTML. :)


Dokladnie, najlepsze jest najprostrze.

GrZeCh
29-01-2006, 22:10
HTML'a .. jeszcze do niego Javascript i jest gucio

P.S. Tutaj powinienes cos znalezc:

http://www.hotscripts.com/JavaScript/Scripts_and_Programs/Image_Effects/index.html

radziu.art.pl
29-01-2006, 23:52
rozumiem...galerie mozna sobie wymyslecc tylko zeby pozniej uzupelnienie o 3 zdjecia nie trwalo godziny bo trzeba poustawiac miliony parametrow

viz
30-01-2006, 01:06
radziu.art.pl, to czego szukasz to Fast Gallery (link z pierwszego posta).

Poszukaj w googlach...

No dobra, jednak wkleje jakiegoś tam linka: http://www.tufat.com/script17.htm

radziu.art.pl
30-01-2006, 08:21
qrcze juz sam nie wiem czy wybrac flasha ktory bedzie latwy w konfiguracji i szybki do aktualizacji czy troche wyterzyc szare komorki i wykombinowac cos w html+CSS+troche javy...ale za to aktualizacja troche dluzsza i bardziej skomplikowana

sailor
30-01-2006, 12:07
ale za to aktualizacja troche dluzsza i bardziej skomplikowana

???? ja mam napisany silnik w phpie tak ze klikam i dodaje .. prosciej chyba nie mozna . co prawda caly czas mecze sie nad grafika i innymi *******ami ale czesc silnikowa dziala super. niestety nei ja to pisalem wiec w techinikaliach nei pomoge

krystek
30-01-2006, 14:02
http://www.stegmann.dk/mikkel/porta/download.php
prosciej sie nie da

http://23rdcliche.tk tak wyglada +/-

radziu.art.pl
30-01-2006, 16:04
sailor, to pokaz jak to wyglada :)

GrZeCh
31-01-2006, 13:45
wiesz jak chcesz jednak tego flasha to zajrzyj tutaj:

http://www.airtightinteractive.com/simpleviewer/

Demo: http://www.airtightinteractive.com/photos

a tutaj masz skrypt do zarzadzania galeria:

http://www.redsplash.de/projects/simplevieweradmin/

goldie
31-01-2006, 17:13
właśnie spróbowałem PORTE tak jak polecał krystek, ale... nie wiem jak w tej cholerze cokolwiek zmienic - jakieś opcje, skiny - nic nie wiem - może ktos pomoże ???

turbo
01-02-2006, 15:33
GrZeCh, ta opcje zaproponowalem w pierwszym poscie :)

GrZeCh
01-02-2006, 15:44
aaaa qrde :) ja tak tylko popatrzylem wtedy na adres i zobaczylem ze nie kieruje do strony ze skryptem wiec zalozylem ze nikt o tym nie pisal :P .. moj blad :)

Boomerang
03-02-2006, 16:54
wiesz jak chcesz jednak tego flasha to zajrzyj tutaj:

http://www.airtightinteractive.com/simpleviewer/

Demo: http://www.airtightinteractive.com/photos

a tutaj masz skrypt do zarzadzania galeria:

http://www.redsplash.de/projects/simplevieweradmin/

Fajne :-) Swoją drogą wszyscy dążą do eliminacji winietowania po to, aby ... dodać je w Photoshopie :-)

Crevius
07-02-2006, 18:39
[fade:0a18496fb8]GrZeCh napisał:
wiesz jak chcesz jednak tego flasha to zajrzyj tutaj:

http://www.airtightinteractive.com/simpleviewer/

Demo: http://www.airtightinteractive.com/photos

a tutaj masz skrypt do zarzadzania galeria:

http://www.redsplash.de/projects/simplevieweradmin/


Fajne Swoją drogą wszyscy dążą do eliminacji winietowania po to, aby ... dodać je w Photoshopie [/fade:0a18496fb8]


Jakiego użyć programu do edycji
[scroll:0a18496fb8][/scroll:0a18496fb8]

turbo
07-02-2006, 21:20
Jakiego użyć programu do edycji

do edycji galerii? wystarczy notatnik.