Zobacz pełną wersję : Foto - technika
Strony :
1
2
3
4
5
6
7
[
8]
9
10
11
12
13
14
15
- zdjęcia produków spożywczych
- Fotografia samochodu
- powiększanie fot do większego formatu
- Przesycony kolor nieba z aparatu.
- Mega zmieszane światło, czyli jak z tym walczyć
- Ostre zdjęcia w tańcu - wasze patenty
- jak to jest zrobione
- Fotografia na basenie
- nienormalny rozkład GO
- Pomocy padła karta
- WB w D90-tce przy świetle jarzeniówki - pytanie
- Do odważnych świat należy...
- Wyzwalanie radiowe na weselu?
- Zablokowanie ostrości prośba o pomoc
- BL przy punktowym pomiarze światła
- zbliżenie zwierzaka we wnętrzu
- Problem z panoramą
- błyskane czy zastane
- Jak się obrabia takie foty? Ależ ciekawa jakość...
- D80 a IR
- NIKON D40 balans bieli NOCĄ - pomocy
- Stara fotka i obróbka
- zdjęcie białej tablicy z obrazem z projektora
- ostrzenie centralnym polem i przekadrowywanie - jak się oduczyć?
- Filtr w góry
- Temperatura barwowa / WB
- Pasek na zdjęciu - Co to za usterka?
- Mały problem...
- Łódź - zapaleńcy fotografii
- Jak uzyskać taki efekt?
- Nx2 - b&w
- Jak zrobić takie zdjęcie?
- Obiekt za ciemny. Dlaczego?
- Etykiety na CD/DVD uszkadzają (płyty) -alternatywa?
- D80 czas naswietlania?
- Tryb sportowy nie ma lampy
- Format obrazu a Nikon
- jak uzyskać ostrość całej foty
- Wideo relacja na żywo z studia fotograficznego w Seatle – 29.01.2010 – 19.00.
- Bokeh, zależność ogniskowej od matrycy DX/FX,
- Jak zmniejszyć szum matrycy?
- niedoświetlenie w niedoświetlonych miejscach
- Cos dziwnego na zdjeciach. Pomocy!!!
- Pomiar swiatła z oknami w kadrze
- Nikon D5000 - ostrość zdjęć.
- Czy mogła być ingerencja PhotoShopa w te zdjęcia
- Lightroom
- pytanie stary lightroom
- Czy to problem z balansem bieli ?
- Jak uzyskać wymiar 8x8, 10x8 po wywołaniu?
- Photoshop - obróbka, jakosc leci na łeb...
- Wyciąganie nieba
- Zdjęcia podczas kuligu w praktyce.
- Obróbka z wzornikiem
- Jak zrobić czarno-białe zdjęcie i nie tylko ??
- początkujący
- czy da rade zrobic takie fotki?
- Af-s / af-c
- Fotografowanie z odłączonym obiektywem
- Szumy
- Pomiar światła centralny i centralnie ważony
- CS3-otwieranie 2 zdjec
- Tryby ostrości
- Problem z trybem Lab w CS4
- Fotografowanie przedmiotów błyszczących/przezroczystych.
- Nikon D90 - zdjęcia panoramiczne
- Autoportret z samowyzwalaczem i autofokusem
- BF w puszce m42..
- zielone plamy....
- Redukcja szumów w NX
- Kalibracja drukarki PhotoSmart
- Zdjęcia wnętrz o dużej rozpiętości tonalnej
- Kolejna niezgodność kolorystyczna. Pomoc potrzebna
- Nikon D90 - zdjęcia biało-czarne
- Noworodek, a lampa błyskowa...
- Nocne szalenstwa
- Nikon D70 [pytanie]
- Jak osiagnac taki efekt oczek?
- konwertujecie na DNG?
- Colorchecker Passport RAW
- Modelka pod wodą
- Jak zrobić zdjęcia prawie jak Hartwig?
- Problem z kalibracją monitora
- zawieszajacy sie soft do LS-5000ED
- Usuwanie zbędnych rzeczy Capture NX2
- [POTRZEBNA POMOC] Eksponometria...
- Ostrość i trybu jej ustawiania
- Clarity
- Wirtualny spacer
- Książka CS4
- Jakie macie metody na takie zdjęcia?
- fotki do druku
- Rozwiane włosy - turbina wiatrowa?
- Zmiana dpi w PS i kompatybilność z Mac'em
- Powrót do RAWa w CS3
- Jak zrobić zdjęcie z głęboką czernią?
- Prośba o podpowiedź w obróbce
- Kolejna relacja na żywo z studia Chase Jarvisa
- Jak się nauczyć takiego malarstwa?
- Efekt starego zdjęcia
- Wycinanie i wklejanie CS4
- D70s a jakość zdjęć
- pytanie za 100 punktów
- Ola - pomysl na obróbke
- Zdjecia bez aparatu,czy to mozliwe?
- Wasz pomysł na obróbkę
- Problem z photoshopem-zanika kursor
- jak ustawic balans w D90, aby był jak z D300
- Kolejne foto
- Dynamiczne rozmycie tła poprzez szybką zmianę ogniskowej w czasie naświetlania
- Postać kolorowa a tło i reszta zdjęcie cz-b
- jak odtworzyc RAWy z Canona
- Skanowanie w labie - szum
- Rozmycie tła raz jeszcze
- Zdjęcia grupowe
- jak osiągnąć taki efekt / kolory?
- Jasnosc zdjecia do oceny.
- Jak takie tło?
- Rawy w ACR czy w CNX2
- Tekstury
- Jak obrobić spękane usta?
- Chrom :(
- zdjęcia w przedszkolu - oprawa
- Kolor skóry - po raz kolejny, bo mnie szlag trafia
- jak osiągnąć taki efekt?
- ustwienie WB na temperaturę poniżej 2000K
- Odbicia świateł w okularach
- Dlaczego NEF to nie RAW?
- No to prawie mamy LR3
- Jak wyciagnac zdjecia z prezentacji?
- Pamięc pomiaru i przekomponowanie.
- Strzelanie na rajdach
- zamiana kolorów
- Najlepszy program dla mnie??
- Punkty Bieli i Czerni
- Nowy bajer Photoshopa od dawna w wolnym oprogramowaniu
- Odszumianie
- Jak usunąc przepały na zdjęciach?
- Wyostrzanie...
- Tilt i obiektyw powiększalnikowy?
- [D700] Jak pozbyć się bandingu
- Gdzie popełniłem błąd ?
- Ostre oczy jupiterem
- Szybkie pytanie - przysłona
- Wywoływanie zdjęć w Labie.
- Jaki profil?
- ps4 i problemy z powiekszeniem
- Brudne tło jak usunąć
- Harris Shutter effect
- Jak zrobic taki efekt na zdjeciu-pomocy
- Pierwsze kroki w Podczerwieni [IR]
- przesłona czy kilka zdjęć?
- D90 a ostrość....
- Bliki w oczach
- Aberacja chromatyczna
- Vivid colours z body
- Przestrzenne zdjęcia reklamowe. Jak?
- zdjęcia do paszportu
- Rozdzielczość obrazu z 12 MPix (D700) na wesoło
- pytanko
- epson V700 problem z ostrością
- Portret a AF
- Prezentacja
- Parę pytań przed pierwszym sezonem ślubnym z D300
- Kilka pytan o technike robienia zdjec makro
- Color management - problem
- Kilka pytań o wykonanie zdjęć produktowych
- Zdjęcie na baner reklamowy
- Luminancja i Chrominancja
- Efekt lewitacji
- Punkty krzyżowe i przekadrowanie czy boczne...
- Canonowskie kolory w D700 jak??
- Pierwsza Komunia
- mydło pod słońce - N18-70 + polar Marumi WPC Circular
- Prosze o pomoc z ustawieniem body !!!
- Lampa błyskowa a długa ekspozycja
- ps cs4 i praca z tekstem
- Lightroom 2.6 + RAW = dziwny zielony tint
- Nikon D3000 i zdjęcia w klubach ? Pomoc
- Astrofotografia czyli z aparatem na gwiazdy
- Panowanie nad wbudowanym flashem
- Obrobka zdjecia
- fotografia IR
- Smugi światła
- Jak mozna uzyskac taki, lub bardzo podobny efekt
- Niewlasciwa obrobka w Photoshopie
- Pytanie od nowicjusza
- Jak uzyskac taki efekt?
- Anglojęzyczny podręcznik na temat footografii aktu dla średniozaawansowanego amatora
- Lampa i zdjęcia sportowe
- Korygowanie wad wzroku
- Czym oświetlić
- Jak zaświecić zdjęcie?
- Złoto, zdjęcia
- Zbyt jasne zdjęcia D300
- D80 i niedostatek światła
- D5000 i HDR
- Nikon D60 - problem z balansem bieli do IR
- szumy w D700
- Pytania o Adobe Photoshop CS4
- przygotowanie do pierwszego reportażu
- skopany balans bieli w D300 na błysku?
- problem z lcd i crt - obrobka nef
- Balans Bieli
- Halo wokół głowy satyra
- Camera RAW i zapis do sRGB
- Postarzanie zdjęć...
- RAW i Nikon CNX2 temp. barwowa
- Samyang 8mm (do sportu) ostrość!!
- Efekty
- Adobe RGB w IrfanView - problem z kolorami
- Pojawiające sie "schody" tonacji przy obróbce zdjęć
- która przestrzeń kolorów jest lepsza
- Czy to jest możliwe w cs3
- Jak błyskane?
- cnx2 nie czyta nef-ów
- Netbook na Atomie a Lightroom
- LR - export - "wypalone" zdjęcia na papierze...
- Jak prawidłowo ustawić balans bieli? (przykłady zdjęć wielkich artystów-fotografików)
- Profil kolorów w ACR
- Prowokacja?- po co M ?
- cyfrowe wywolywanie nefa z roznymi ekspozycjami (?)
- Zdjęcia robione Nikonem D5000
- kolorowe lampki
- Wklejanie zdjęć w nowy dokument
- Pomocy...wazne pytanie...jakos zdjec...
- D90 Fiolet - problem
- Balans bieli, mam dość...
- Ciemna sala weselna - ostre zdjęcia
- wydruk czarnobiałej foty na drukarce
- NEF a sRGB, aRGB. D70s i PS
- Fotografowanie w ostrym świetle.
- Pomiar matrycowy a pomiar centralny
- zmniejszanie/wyostrzanie
- Rozmiar JPG zrobinego z RAW
- Wstępne podnoszenie lustra - czy jest sens...
- Problem z D80 i kolorami czy to wina programu? :| Help :(
- Problem z wywoływaniem zdjęć
- Capture One a usuwanie czerwonki....
- Rozdzielczość zdjęć ślubnych - jaka?
- Jak zrobić zdjęcia lodów (w pokalu)
- Histogram D300 a Camera Raw
- Photoshop - stempel i brush
- Takie pytanie odnośnie lampy i za ciemnego zdjęcia.
- Przymykanie dziury (przysłony :P) - gdzie i jak często? :)
- Śluby - z lampą czy bez?
- Photoshop
- TIFF i RAW prosto z puszki a szumy i DR?
- głębia koloru
- Wywołanie RAW-a problem z szumem
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.