PDA

Zobacz pełną wersję : Filtr w góry



TMB
19-01-2010, 16:43
Witam
Na poczatku lutego jade w wielkie góry. I zastanawiam się jaki filtr wziąć ze sobą? mam na mysli filtry typu cokin.

pełny szary; połówkowy szary; tabaczkowy ( :) ) ?? a moze polaryzacyjny czy zmiekszający?

oczywiscie zdjecia beda robione w słoneczne dni i wtedy moga byc przeswietlone. Żeby było wiadomo o czym mówie, podsyłam link

http://baraniecki.pl/galeria/pejzaz/ - pierwsza od góry po prawej.

Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.

microbot
19-01-2010, 18:36
Jeśli to Cokin to najlepiej zabrac wszystkie :) za wiele miejsca to nie zajmuje ;) Polara też bym wziął. Niebo będzie "ładniejsze".

Hosaka
19-01-2010, 19:38
W góry przede wszystkim f. polaryzacyjny! numer 1.
Następnie połówkowy, a po za nimi wszystkie inne jakie masz i miłej zabawy z foceniem.

Im człowiek się bardziej zastanawia co zabrać tym bardziej nie wie co potrzebuje a potem i tak się okazuje że czegoś mu brakuje. :)
<kurde ale rym>