Witam
Na poczatku lutego jade w wielkie góry. I zastanawiam się jaki filtr wziąć ze sobą? mam na mysli filtry typu cokin.
pełny szary; połówkowy szary; tabaczkowy () ?? a moze polaryzacyjny czy zmiekszający?
oczywiscie zdjecia beda robione w słoneczne dni i wtedy moga byc przeswietlone. Żeby było wiadomo o czym mówie, podsyłam link
http://baraniecki.pl/galeria/pejzaz/ - pierwsza od góry po prawej.
Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami