Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Filtr w góry

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Filtr w góry

    Witam
    Na poczatku lutego jade w wielkie góry. I zastanawiam się jaki filtr wziąć ze sobą? mam na mysli filtry typu cokin.

    pełny szary; połówkowy szary; tabaczkowy ( ) ?? a moze polaryzacyjny czy zmiekszający?

    oczywiscie zdjecia beda robione w słoneczne dni i wtedy moga byc przeswietlone. Żeby było wiadomo o czym mówie, podsyłam link

    http://baraniecki.pl/galeria/pejzaz/ - pierwsza od góry po prawej.

    Pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz.

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli to Cokin to najlepiej zabrac wszystkie za wiele miejsca to nie zajmuje Polara też bym wziął. Niebo będzie "ładniejsze".

  3. #3

    Domyślnie

    W góry przede wszystkim f. polaryzacyjny! numer 1.
    Następnie połówkowy, a po za nimi wszystkie inne jakie masz i miłej zabawy z foceniem.

    Im człowiek się bardziej zastanawia co zabrać tym bardziej nie wie co potrzebuje a potem i tak się okazuje że czegoś mu brakuje.
    <kurde ale rym>

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •