Wembley
03-02-2010, 00:35
Witam!
Mam nadzieję że pytanie zadaje w odpowiednim dziale, jeśli nie proszę o wyrozumiałość.
Mam problem. Zrobiłem córce zdjęcia Nikonem D80. Chcę je wkleić do albumu i nie wiem, jak zmniejszyc do wym. 8x8, 10x8(album dziecka po urodzeniu i tylko taki wymiar się zmieści.
Próbowałem irfanem, Micr. Picture Menagerem, Paintem - bezskutecznie. Proszę o podpowiedź czy jest jakis program,
w którym mogę pomniejszyć zdjęcie do zadanych rozmiarów, czy może znacie inny sposób?
Pozdrawiam
Wembley
Mam nadzieję że pytanie zadaje w odpowiednim dziale, jeśli nie proszę o wyrozumiałość.
Mam problem. Zrobiłem córce zdjęcia Nikonem D80. Chcę je wkleić do albumu i nie wiem, jak zmniejszyc do wym. 8x8, 10x8(album dziecka po urodzeniu i tylko taki wymiar się zmieści.
Próbowałem irfanem, Micr. Picture Menagerem, Paintem - bezskutecznie. Proszę o podpowiedź czy jest jakis program,
w którym mogę pomniejszyć zdjęcie do zadanych rozmiarów, czy może znacie inny sposób?
Pozdrawiam
Wembley