Zobacz pełną wersję : Jak błyskane?
Witam!
Jestem bardzo ciekaw, jak było błyskane to zdjęcie
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img411.imageshack.us/img411/8539/beztytuuuqy.jpg)
I jaka obróbka została użyta? Czy modelka była wcześniej malowna(chodzi mi o całe ciało)?
co do błyskania to podejrzewam że jadna lampa znad czoła modelki. A co do malowania to sadzę, ze to efekt obróbki kolorystycznej.
ok, a jakieś dodatkowe rekwizyty w postaci softboxu, parasolek?
Nie musiało być błyskane...
Pozdrawiam
Nie musiało być błyskane...
Pozdrawiam
No to jeżeli nie było błyskane, prosiłbym o wyjaśnienie co zostało użyte, dla takiego efektu.
czy jakaś mądra głowa się znajdzie?
Nie musiało być błyskane...
no tak, mogło być światło stałe:)
Światło stałe raczej nie dało by takich wyrazistych cieni, myśle że lampa i krótki czas ekspozycji. A lampa błyskana zza softu. Choć pewnie się nie znam i się myle :)
jak dla mnie błysk z softa lub wrota z foliami dość blisko ustawione, obróbka komp, wybielanie oczu, poprawianie brwi, usuwany cień z pod nosa, przepał pod okiem usuwany, co do kolorystyki to też ktoś pobawił się suwakami - choć możliwe jest użycie tu też 2 źródeł światła, 2 bardzo delikatne z odbicia
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.