PDA

Zobacz pełną wersję : Jak błyskane?



notic
21-05-2010, 00:30
Witam!
Jestem bardzo ciekaw, jak było błyskane to zdjęcie


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img411.imageshack.us/img411/8539/beztytuuuqy.jpg)

I jaka obróbka została użyta? Czy modelka była wcześniej malowna(chodzi mi o całe ciało)?

stock
21-05-2010, 07:49
co do błyskania to podejrzewam że jadna lampa znad czoła modelki. A co do malowania to sadzę, ze to efekt obróbki kolorystycznej.

notic
21-05-2010, 09:27
ok, a jakieś dodatkowe rekwizyty w postaci softboxu, parasolek?

st
21-05-2010, 18:43
Nie musiało być błyskane...

Pozdrawiam

notic
21-05-2010, 20:34
Nie musiało być błyskane...

Pozdrawiam

No to jeżeli nie było błyskane, prosiłbym o wyjaśnienie co zostało użyte, dla takiego efektu.

notic
22-05-2010, 22:50
czy jakaś mądra głowa się znajdzie?

hds
22-05-2010, 23:04
Nie musiało być błyskane...
no tak, mogło być światło stałe:)

ska
23-05-2010, 02:01
Światło stałe raczej nie dało by takich wyrazistych cieni, myśle że lampa i krótki czas ekspozycji. A lampa błyskana zza softu. Choć pewnie się nie znam i się myle :)

bogdi64
23-05-2010, 12:20
jak dla mnie błysk z softa lub wrota z foliami dość blisko ustawione, obróbka komp, wybielanie oczu, poprawianie brwi, usuwany cień z pod nosa, przepał pod okiem usuwany, co do kolorystyki to też ktoś pobawił się suwakami - choć możliwe jest użycie tu też 2 źródeł światła, 2 bardzo delikatne z odbicia

notic
24-05-2010, 00:36
dzięki Panowie;)