Zobacz pełną wersję : Redukcja szumów w NX
Witam,
gdzie w NX jest redukcja szumów, chodzi mi o odszumianie miejscowe tzn na masce.
wielicki
09-02-2010, 18:40
Jeżeli chodzi o CaptureNX, to najpierw definiujesz maskę. Na Edit Liście powstaje nowy wpis. W dolnej części tego wpisu jest pole wyboru Select adjustment. Klikasz i wybierasz Noise Reduction...
Dzieki, chyba slepy jestem;-)
wielicki
09-02-2010, 19:22
Bardzo proszę. Życzę przyjemnej pracy...
Marcin T
10-02-2010, 16:50
Można też w nowym kroku - Noise Reduction ustawić potrzebną wartość a później korzystając z narzędzia Selection Brush odjąć lub dodać wartość odszumiania w konkretnym miejscu. Najprostsza selektywna metoda.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.