PDA

Zobacz pełną wersję : Redukcja szumów w NX



Mich77
09-02-2010, 16:44
Witam,

gdzie w NX jest redukcja szumów, chodzi mi o odszumianie miejscowe tzn na masce.

wielicki
09-02-2010, 18:40
Jeżeli chodzi o CaptureNX, to najpierw definiujesz maskę. Na Edit Liście powstaje nowy wpis. W dolnej części tego wpisu jest pole wyboru Select adjustment. Klikasz i wybierasz Noise Reduction...

Mich77
09-02-2010, 18:47
Dzieki, chyba slepy jestem;-)

wielicki
09-02-2010, 19:22
Bardzo proszę. Życzę przyjemnej pracy...

Marcin T
10-02-2010, 16:50
Można też w nowym kroku - Noise Reduction ustawić potrzebną wartość a później korzystając z narzędzia Selection Brush odjąć lub dodać wartość odszumiania w konkretnym miejscu. Najprostsza selektywna metoda.