PDA

Zobacz pełną wersję : jak to jest zrobione



grzegorzw
12-01-2010, 17:16
jaka technika jest obrobione to zdjecie...?
macie jakis patejnt na to.... zrobione chyba w lightroomie...?
http://images45.fotosik.pl/247/fa35c2ca13a83031med.jpg (http://www.fotosik.pl)

gadas
12-01-2010, 18:32
Zobacz jak to zdjęcie będzie wyglądało na papierze jak drukarka go wypluje .
Na monitorze mi już się nie podoba więc ja bym się tą techniką bardzo nie zajmował


zerknij sobie tu http://www.matrimonio.pl/

Averne
12-01-2010, 18:52
Dla mnie to zdjęcie zostało zrobione techniką pstrykową...

"Mamy kiepski materiał i trzeba coś przykombinować".

grzegorzw
12-01-2010, 20:49
no dobrze... ale mi chodzi o obrobke lub preset z lightrooma bo napewno taki jest :)

microbot
12-01-2010, 22:09
Sposób I bezkosztowy:
1. Zainstaluj GIMP'a albo CS4 Trial
2. Otwierasz fotke (oczywiście już poprawnie naświetloną)
3. Dodajesz nową warstwę
4. Wypełniasz ją kolorem (np. #bb9955)
5. Ustawiasz przezroczystość na powiedzmy 50%
6. Zmieniasz sposób mieszania warstwy z Normal na Color

Sposób II płatny
Kup Color Efex Pro :)

Sposób III najtańszy
Idź rób zdjęcia i olej taką obróbkę ;)

Flashback
15-01-2010, 00:47
PS i krzywe. czerwień w S, zieleń w S, a niebieski dół do góry a górę na dół i masz takie właśnie coś. Jakieś 15 sekund roboty.

nonnatus
17-01-2010, 15:20
Dla mnie to zdjęcie zostało zrobione techniką pstrykową...

"Mamy kiepski materiał i trzeba coś przykombinować".

:)
zdjęcie skopane na etapie pstryku i dobite kołkiem osinowym w obróbce :)
brudno, kulawy kadr, sztywno, niefajnie...
kosz.
next fotiszcze poproszę :D