PDA

Zobacz pełną wersję : przesłona czy kilka zdjęć?



Dziurex
09-04-2010, 01:23
czy sekretem fotografii Szymona Brodziaka jest dobra obróbka?
czy na tym zdjęciu oddzielnie jest fotografowana pierwsza modelka, koparka i druga modelka, oraz tło?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img26.imageshack.us/img26/2001/93916363.jpg)

jazco
09-04-2010, 08:42
Raczej duże F.
Tak czy inaczej bardzo bardzo lubię i podziwiam jego zdjęcia .

stig
10-04-2010, 16:18
Przy tak szerokim kacie wystarczloby pewnie f 6.3-8, zeby uzyskac satysfakcjonujaca GO.

sailor
16-04-2010, 16:59
tak z zupelnej ciekawosci nic nie ujmujac zdjeciom Szymona .. co interesujacego jest w tej focie?

Łukasz F.
16-04-2010, 17:29
co interesujacego jest w tej focie?
ciemne niebo:)

korsarz
16-04-2010, 21:20
Właśnie tak patrzę i widzę chaos kompozycji.

velaskez
16-04-2010, 22:56
A ja syfy na matrycy :mrgreen: