PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zaświecić zdjęcie?



baabeczka
06-05-2010, 22:34
Poproszę o radę jakie jeszcze światło mogę dodać żeby to zdjęcie wygladało dobrze. Póki co wyświecone jest dwiema lampami z tyłu, bez softboxu. Z przodu lampa błyskowa z aparatu D70.

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://images45.fotosik.pl/292/ab0680d61357c155m.jpg]źródło ([URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ab0680d61357c155)[/URL]

Jesli macie jeszcze jakieś sugestie lub pomysły jak dobrze wyświecić zdjęcia produktowe, chętnie skorzystam z dobrych rad :)

pikpok
06-05-2010, 23:28
ustaw lampy po bokach manekina a z przodu przywal wbudowana

baabeczka
07-05-2010, 13:41
ustaw lampy po bokach manekina a z przodu przywal wbudowana

Czy lepiej żeby lampy były z softboxem, czy jakąś obudową? Na razie mam takie "gołe" żarówki swiatła dziennego.

markB
07-05-2010, 17:48
Z softboksem, cienie będą dużo mniej widoczne.

mmmak
07-05-2010, 18:57
popatrz na dobrze zaswiecone zdjecie i zrób tak samo

chyba nie sadzisz ze dostaniesz przepis na sukces:)

baabeczka
07-05-2010, 21:28
Oczywiście, że nie oczekuję gotowego przepisu na sukces :) Po prostu zaczynam "bawić" się fotografia produktową, na własne potrzeby. Liczę po prostu na konstruktywne podpowiedzi bardziej doświadczonych kolegów :) szczególnie w kwestii sprzętu