baabeczka
06-05-2010, 22:34
Poproszę o radę jakie jeszcze światło mogę dodać żeby to zdjęcie wygladało dobrze. Póki co wyświecone jest dwiema lampami z tyłu, bez softboxu. Z przodu lampa błyskowa z aparatu D70.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://images45.fotosik.pl/292/ab0680d61357c155m.jpg]źródło ([URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ab0680d61357c155)[/URL]
Jesli macie jeszcze jakieś sugestie lub pomysły jak dobrze wyświecić zdjęcia produktowe, chętnie skorzystam z dobrych rad :)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
http://images45.fotosik.pl/292/ab0680d61357c155m.jpg]źródło ([URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ab0680d61357c155)[/URL]
Jesli macie jeszcze jakieś sugestie lub pomysły jak dobrze wyświecić zdjęcia produktowe, chętnie skorzystam z dobrych rad :)