damian.dab85
31-01-2010, 22:49
Witam,
Chyba, dokładnie nie poznałem działania balansu bieli. Dlatego, zwracam się z pomocą.
Przy ustawieniach manualnych balansu bieli ( Nikon d90 - wybór temperatury barwowej w ustawieniach ), gdzie ilość Kelvinów wynosi 2500 K zdjęcie wychodzi niebieski - zimne ,a przy wartości 10000 K wychodzi ciepłe. I teraz pytanie, czy nie powinno być odwrotnie ? Proszę o pomoc.
Chyba, dokładnie nie poznałem działania balansu bieli. Dlatego, zwracam się z pomocą.
Przy ustawieniach manualnych balansu bieli ( Nikon d90 - wybór temperatury barwowej w ustawieniach ), gdzie ilość Kelvinów wynosi 2500 K zdjęcie wychodzi niebieski - zimne ,a przy wartości 10000 K wychodzi ciepłe. I teraz pytanie, czy nie powinno być odwrotnie ? Proszę o pomoc.